...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2020 - ostatni dzwonek!

Jeszcze tylko do dziś można zgłosić się do konkursu, który daje możliwość zdobycia kwalifikacji do reprezentowania naszego kraju na międzynarodowym konkursie WorldSkills Szanghaj 2021.

WorldSkills Poland 2020 to konkurs skierowany do młodego pokolenia ludzi gastronomii (18-22 lata). Podczas targów Polagra Food 2020 odbędą się zmagania w czterech konkurencjach: gotowanie, serwis, cukiernictwo oraz carving. 

Cukiernictwo obejmuje tworzenie gorących i zimnych słodkich przysmaków, które są przyjemnością zarówno dla oka, jak i kubków smakowych. Wyroby cukiernicze mogą wahać się od drobnych ciastek po czekoladki i cukierki. Można je podawać na ciepło lub zimno wszędzie, od hoteli i restauracji po sklepy specjalistyczne. Ekspertem części cukierniczej jest mistrz Michał Doroszkiewicz.

 

 

Cukiernicy będą musieli być wykwalifikowani w projektowaniu produktów przy użyciu cukru, lukru, czekolady i innych składników. Jest to praca dla twórczego artystycznego umysłu, ale wymaga solidnych umiejętności gastronomicznych. Udział w konkursie jest indywidualny, nie drużynowy. 

Ocenie jury będzie podlegać:

• organizacja pracy

• uniform - prezencja osobista

• przygotowanie stanowiska pracy

• wysokie umiejętności zawodowe

• etyka i estetyka pracy

• sposób wykonania i serwowania pracy konkursowej

 

 

Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2020 sdają możliwość zdobycia kwalifikacji do drużyny Polskiej podczas WorldSkills 2021 w konkurencji ,,Cukiernictwo’’. Jeszcze tylko dziś można wysłać swoje zgłoszenie. Spośród ochotników jury wyłoni 8 finalistów, którzy wystąpią podczas Finału Eliminacji Krajowych WorldSkills Poland 2020 na Międzynarodowe Targach Poznańskich w  Poznaniu 28 września 2020 r.

Chętny do udziału? Zapoznaj się z Regulaminem oraz wyślij Formularz zgłoszeniowy na adres m.doroszkiewicz@skillspoland.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji