...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Eliminacje do Ogólnopolskich Turniejów na Najlepszego Ucznia w zawodzie Piekarz, Cukiernik oraz Kucharz

Już za kilka dni swoje talenty, umiejętności i pomysły zaprezentują młodzi piekarze, cukiernicy i po raz pierwszy kucharze! Adepci tych sztuk staną w szranki w wojewódzkich eliminacjach, które są przepustką do prestiżowego ogólnopolskiego finału organizowanego we Wrocławiu. Wkrótce eliminacje wielkopolskie we Wrześni!

30 stycznia we Wrześni w ZSZ nr 2 odbędą się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego uczniowskiego turnieju w zawodach cukiernik i piekarz. Wydarzenie patronatem objęli ZRP, Powiat Wrzesiński i Kuratorium Oświaty w Poznaniu.  Młodzi będą mieli okazję rywalizować ze sbobą już po raz XXIII. W tym roku też po raz pierwszy do walki o tytuł najlepszego ucznia staną uczniowie w zawodzie kucharza. Uczestnicy będą musieli wykazać się zarówno w części teoretycznej, jak też praktycznej.  Z całą pewnością to cenne i ciekawe doświadczenie, które może pomóc w rozwoju dalszej kariery! Zwłaszcza, że dalszym etapem pomyślnego przejścia wojewódzkich eliminacji jest udział w finale turnieju, który odbędzie się 16-18 kwietnia we Wrocławiu.

Miejsce turnieju: ZSZ Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Koszarowa 12, Września (aula, p. III)


PROGRAM TURNIEJU
8:00 Otwarcie turnieju
8:30 – 9:30 Część teoretyczna turnieju
10:00 – 15:00 Część praktyczna turnieju.
Część praktyczną cukiernicy będę mieli w Cukierni Kuczora, piekarze zaprezentują swoje zdolności w Piekarni PSS „Społem”, a kucharze - w Pracowni 06 ZSZ Nr 2 we Wrześni.

16:00 Podsumowanie turnieju

PARTNERZY eliminacji wojewódzkich we Wrześni

Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji