...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Festiwal Czekolady WeForm odbędzie się online!

Choć wszelkie imprezy masowe, takie jak targi i festiwale są wstrzymane, organizatorzy cyklicznego Festiwalu Czekolady WeForm postanowili by w oczekiwaniu na kolejną edycję, impreza przeniosła się do przestrzeni wirtualnej.

Koncerty, spektakle, wernisaże, spotkania autorskie - wszystkie eventy oraz imprezy masowe zostały wstrzymane do odwołania. Mimo to, częstokroć przenoszone są do przestrzeni wirtualnej, gdzie nierzadko połączone są też ze zbiórkami charytatywnymi na rzecz walki z szalejącą pandemią. Czy jednak możliwe jest zorganizować w ten sposób wszystkie eventy? Organizatorzy Festiwalu Czekolady WeForm przekonują, że tak! 

 

 

Festiwal Czekolady organizowany od czterech lat przez agencję WeForm stał się najbardziej rozpoznawalną imprezą tego typu. Tylko w tym roku zapowiadanych było 12 edycji, które przez kolejne miesiące gościć miały w największych miastach Polski. Niestety, ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia zrealizowane zostały zaledwie 3 edycje - w Lublinie, Łodzi oraz Katowicach, które okazały się sukcesem.

 

Jeśli sytuacja ulegnie poprawie, najbliższe wydarzenia planowane są na wrzesień. W tym czasie organizatorzy postanowili nie dać o sobie zapomnieć i zdecydowali się przenieść zawieszoną edycję do internetu! "Festiwal Czekolady w Twoim domu" to hasło, które przyświeca temu projektowi. Choć jego uczestnicy nie będą mogli spróbować czekoladowych specjałów, dostaną solidną porcję wiedzy o samej czekoladzie i inspiracji w postaci filmików, które przygotowali sami wystawcy oraz goście specjalni. Wśród nich znalazła się także nasza redakcyjna specjalistka od czekolady, czyli Natalia Aurora Ignacek (autorka Bloga Czekolady), która wraz z swoją bratanicą zaprezentują prosty przepis na klasyczny mus czekoladowy.

 

Festiwal będzie dostępny dla każdego online na Facebooku >>> KLIK!

Odbędzie się na początku maja.

Bieżące wydanie czasopisma

Czekolada, bajgle i cruffiny - w najnowszym wydaniu wgryzamy się w tematy, które mocno kojarzą się w jesienią i powrotem do szkoły. Oprócz tego częstujemy też nowinkami, takimi jak mąka z owadów. Szukamy makaronikowych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji