...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Festiwal Jogi w Wierchomli za nami!

Cztery dni pełne jogi, warsztatów kulinarnych, botaniczno-zielarskich czy kosmetyków naturalnych są już tylko we wspomnieniach uczestników Joga Festiwalu. VI Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli Małej.

Pierwszy dzień Wydarzenia to przede wszystkim pierwszy kontakt z festiwalową atmosferą. Rozpoczął się zajęciami z jogi dynamicznej prowadzonymi przez Katarzynę Enerlich, potem zaś swoje pięć minut miały dzieci, które ćwiczyły pod okiem Agnieszki Lasoty. Nie mogło też zabraknąć Żanety Geltz z Magazynu Hipoalergiczni, która przedstawiła 10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi.


Kolejne dni obfitowały w kolejne atrakcje. Dla naszej redakcji najciekawsze były te, które dotyczyły kulinariów - mogliśmy podglądać m.in. Violettę Domaradzką i Roberta Zakrzewskiego z fundacji Run Vegan, Małgorzatę Sobczyk z Fundacji Szczęśliwi bez Cukru, a także blendować dla zdrowia i urody z Magdą Olszewską (autorką bloga Surojadek). Punkt kulminacyjny całego wydarzenia, czyli Maraton Jogi 108 Powitań Słońca, poprowadził Wiktor Morgulec.

W wydarzeniu wzięło udział około 180 osób, które spędziły czas aktywnie, zdrowo i mądrze. Sam Festiwal cieszy się już na tyle dużą popularnością, że organizatorzy postanowili, by w następnym roku trwał jeszcze dłużej. Ambasadorami tegorocznego wydarzenia byli: pisarka Katarzyna Enerlich; medalistka olimpijska Oktawia Nowacka (link do wywiadu!); autorka bloga Gotuję, nie truję Agnieszka Majewska; Wiktor Morgulec oraz trener Szymon Urban (znany jako „Muły i Brokuły”).Bieżące wydanie czasopisma

Mistrz Branży na Gwiazdkę, czyli czekolada mistrzów, ferment w cukiernictwie i siła fińskiego piekarstwa. Sprawdź receptury mistrzów z całego świata na świąteczne wypieki i desery z czekoladą. Stwórz własną tabliczkę "bean to bar", spróbuj trufli z kiszoną dynią, upiecz chleb korzenny i skosztuj fińskiego chleba...

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj nowy numer online lub pobierz pdf PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji