...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Finał wakacji na jaworskim Święcie Chleba i Piernika

Choć to dopiero początek wakacji, warto zaplanować już ich koniec! Gdzie? W Jaworze, czyli na corocznym Święcie Chleba i Piernika. Zapowiadają się trzy dni pysznego świętowania!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Święta Chleba i Piernika - imprezy, która wyrosła z tradycji jaworskiej ziemi, z bogato zapisanych kart jej historii.

W ciągu trzech dni imprezy mistrzowie piekarnictwa z całej Polski i z zagranicy prezentować będą swoje wypieki, a na stoisku animacji piekarniczych z bliska będzie można się przyjrzeć prawdziwym dziełom sztuki. To właśnie tu powstają wspaniałe bochny, dziesiątki form i setki smaków, wypiekanych od początku do końca na oczach gości. W roli głównej - chleb jaworski. Jego siła tkwi w smaku, a skład i receptura są dalekie od wielkoprzemysłowych produkcji. Bogato zaopatrzone stoiska wystawiennicze znów będą kusić i zachęcać do skosztowania wielu rozmaitych rodzajów aromatycznych wypieków - od tradycyjnego i chrupiącego chleba po słodkie pierniki.

Zapach cynamonu i przypraw korzennych zaprowadzi Państwa wprost na stoiska z piernikami. Receptury z XVI w. i współczesne, a do tego kolorowy lukier, finezyjne kształty i wyborny smak.Palce lizać!

Na rozpoczęcie – kolorowa parada chleba. Wokół jaworskiego Rynku w orszaku przejdą wszyscy ci, bez których to wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć - piekarze, cukiernicy, samorządowcy, zaproszeni goście, w towarzystwie fantazyjnie przebranych uczestników święta. Piękne panie i przystojni panowie będą rywalizować o tytuł Miss & Mistera Ziemi Jaworskiej 2018 oraz atrakcyjne nagrody. Ale to nie wszystko!

 


Talent najznakomitszych piekarzy i cukierników będzie można podziwiać w konkursie na Rzeźbę Piekarsko-Cukierniczą. Jednocześnie zapraszamy na wyjątkową wystawę rzeźb stworzonych dzięki niezwykłej pasji polskich piekarzy i cukierników. Przed nami kolejna edycja konkursu na Piekarza Roku, który może gdzieś setki kilometrów stąd, każdego dnia serwuje swoim klientom zdrowy, smaczny i aromatyczny polski chleb.

Zgromadzeni na Rynku w Jaworze będą mogli spróbować także rekordowego wypieku – smakowitego i aromatycznego piernika, dzieła jaworskiego mistrza cukiernictwa –  Stanisława Furtaka i jego dzielnej załogi z firmy „Martex”.

Święto Chleba i Piernika to również muzyczna podróż przez dekady i gatunki muzyki. Jak co roku impreza obfitować będzie w występy muzyczne w stylu folk, które zapewnią nam zespoły z miast partnerskich, m.in. z Ukrainy, Niemiec, Czech i Niepołomic, ale nie tylko... Wieczorami na jaworskim Rynku tradycyjnie królować będą polscy artyści. W piątek (24.08) do wspólnej zabawy porwie nas królowa polskiej muzyki rozrywkowej – Beata Kozidrak z zespołem Bajm, a także przebojowa Sarsa. W sobotę (25.08) będziemy się bawić przy utworach Julii oraz Filipa Lato z zespołu Sound'n'Grace. Zapowiada się „pyszna” zabawa.

W niedzielę organizatorzy nie zwolnią tempa i zaproszą uczestników na kulinarne show z udziałem specjalnie zaproszonej gwiazdy i autorytetu kulinarnego w jednym, samorządowców, piekarzy i cukierników. Ich zadaniem będzie upiec najlepszy i najsmaczniejszy chleb na oczach zgromadzonej widowni. Smakom i zapachom nie będzie końca!

Wszystko to i jeszcze więcej do zobaczenia, usłyszenia i posmakowania już w ostatni weekend sierpnia w dolnośląskim Jaworze.

Więcej infomeacjii >>> KLIK!

Facebook >>> KLIK!

Święto Chleba i Piernika 2018

Kiedy? 24-26 sierpnia 2018 r.

Gdzie? Jawor (Dolny Śląsk), Rynek


Bieżące wydanie czasopisma

Rzemieślniczy chleb, wegańskie lody, niebieskie koktajle, paprotki w tortach, mąka z bananów... a wszystko to pod wspólnym szyldem - pasji i spójności. Te dwa słowa doskonale przystają też do prac Jowity Woszczyńskiej. Zapraszamy.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji