...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Finał warsztatów z ciasta półfrancuskiego

W poniedziałek 23 stycznia odbędzie się konkurs zamykający warsztaty z techniki i technologii produkcji ciastek półfrancuskich. Szkolenia zorganizowano w ramach Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego.

W warsztatach, które zaczęły się 17 stycznia br., udział wzięło 23 uczniów ze śląskich szkół. Zajęcia przeprowadził technolog belgijskiej firmy Dossche Mills - Karol Nowicki. Adepci Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego zapoznali się z nowymi surowcami oraz przećwiczyli kilka technik produkcji ciasta półfrancuskiego i formowania szerokiej gamy wyrobów tego asortymentu. Program warsztatów obejmował również zajęcia praktyczne utrwalające nabyte umiejętności. 

23 stycznia br. uczestnicy wezmą udział w konkursie, który sprawdzi ich poziom przyswojenia nowych kwalifikacji. Po zaliczeniu wszystkich etapów warsztatów uczniowie otrzymają certyfikaty poświadczające nabycie kwalifikacji w ramach zadania zawodowego: produkcja wyrobów z ciast półfrancuskich i francuskich. Dla uczniów, którzy osiągną najlepsze wyniki w konkursie, przewiduje się nagrody rzeczowe.

Warsztaty zorganizowano przy współpracy firmy Dossche Mills i wsparciu firmy Savpol.

Więcej informacji na podstronie Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego w portalu "Mistrz Branży".

Bieżące wydanie czasopisma

Panettone na drożdżach czy zakwasie? Czy czosnek pasuje do cukru? Co przyniesie rok 2023? Jak funkcjonuje restauracja oparta na deserach? Dlaczego robienie paczek świątecznych to dobry pomysł dla lodziarni? Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  promocja PLUS

  Zimowe gazetka PGD

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji