...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , PapilArt, materiał promocyjny

Foremki od PapilArt – uniwersalne, lekkie i wytrzymałe

PapilArt to spółka prężnie działająca na rynku opakowań, przeznaczonych głównie dla sektora piekarskiego, cukierniczego, lodowego i HoReCa, która nieustannie poszerza ofertę swoich produktów. Tym razem dołączyły do niej lekkie i wytrzymałe formy aluminiowe, dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, w atrakcyjnych cenach.

Prostokątne i okrągłe formy stanowią uniwersalne opakowanie do żywności. Dzięki swym głównym walorom – lekkości i sztywności – doskonale chronią przed deformacją delikatne artykuły spożywcze. Mogą być stosowane do wypieku szerokiej gamy wyrobów zarówno mięsnych, jak i cukierniczych. Foremki są bardzo praktyczne, dzięki ich zastosowaniu procesy takie jak formowanie, wypiek, zamrażanie i przechowywanie mogą przebiegać w jednym pojemniku, co odczuwalnie skraca czas procesu technologicznego.

PapilArt to także szeroki wybór papilotek (na życzenie klienta z personalizowanym nadrukiem), podkładów pod torty, stelaży i pudełek cukierniczych, serwetek, papierowych form do ciast i muffinek, kubków do lodów i wiele innych produktów.

 Firma działa na rynku od 2004 roku. Nieustannie rozwija sieć sprzedaży, tak aby w jak najdogodniejszy sposób trafić do klienta i spełnić jego oczekiwania, również poprzez internetowy kanał sprzedaży na stronie www.papilart.pl. Dział handlowy odwiedza klientów na terenie całego kraju.

 PapilArt bierze udział w najważniejszych imprezach branżowych, zarówno w kraju, jak i za granicą, takich jak między innymi: Polagra Tech, Expo Sweet, Cake Festival Poland, Bakepol, Mazury HoReCa, SweetTARGI czy Sigep. 

 http://papilart.pl/formy-do-pieczenia/formy-aluminiowe/

 

Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji