czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Foremki od PapilArt – uniwersalne, lekkie i wytrzymałe 0

dodano ,PapilArt, materiał promocyjny

PapilArt to spółka prężnie działająca na rynku opakowań, przeznaczonych głównie dla sektora piekarskiego, cukierniczego, lodowego i HoReCa, która nieustannie poszerza ofertę swoich produktów. Tym razem dołączyły do niej lekkie i wytrzymałe formy aluminiowe, dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, w atrakcyjnych cenach.

Prostokątne i okrągłe formy stanowią uniwersalne opakowanie do żywności. Dzięki swym głównym walorom – lekkości i sztywności – doskonale chronią przed deformacją delikatne artykuły spożywcze. Mogą być stosowane do wypieku szerokiej gamy wyrobów zarówno mięsnych, jak i cukierniczych. Foremki są bardzo praktyczne, dzięki ich zastosowaniu procesy takie jak formowanie, wypiek, zamrażanie i przechowywanie mogą przebiegać w jednym pojemniku, co odczuwalnie skraca czas procesu technologicznego.

PapilArt to także szeroki wybór papilotek (na życzenie klienta z personalizowanym nadrukiem), podkładów pod torty, stelaży i pudełek cukierniczych, serwetek, papierowych form do ciast i muffinek, kubków do lodów i wiele innych produktów.

 Firma działa na rynku od 2004 roku. Nieustannie rozwija sieć sprzedaży, tak aby w jak najdogodniejszy sposób trafić do klienta i spełnić jego oczekiwania, również poprzez internetowy kanał sprzedaży na stronie www.papilart.pl. Dział handlowy odwiedza klientów na terenie całego kraju.

 PapilArt bierze udział w najważniejszych imprezach branżowych, zarówno w kraju, jak i za granicą, takich jak między innymi: Polagra Tech, Expo Sweet, Cake Festival Poland, Bakepol, Mazury HoReCa, SweetTARGI czy Sigep. 

 http://papilart.pl/formy-do-pieczenia/formy-aluminiowe/

 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe