...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Franczyza pod okiem Magdy Gessler

Ice Queen Cafe, czyli franczyzowe kawiarnie znanej restauratorki, właśnie pojawiły się w Gdańsku i Jarosławiu. Do końca roku planowane są otwarcia kolejnych miastach, m.in. w Rzeszowie i Zielonej Górze.

Znana z przeprowadzania restauracyjnych rewolucji, Magda Gessler, jakiś czas temu rozpoczęła również działania w słodkiej branży. Najpierw stworzyła lodziarską markę Ice Queen, teraz poszerza ją o słodki asortyment pod szyldem Ice Queen Cafe. To franczyzowa sieć kawiarni, która oferuje kawę, ciasta i słodkości sezonowe. Każdy Franczyzobiorca otrzyma wsparcie biznesowe oraz niezbędny know-how, by budować swój biznes.

 


- Ice Queen Cafe to moja propozycja dla każdego, kto czuje siłę przedsiębiorcy, ale wolałby bazować na bezpiecznym i sprawdzonym biznesie. Ryzyko w przypadku franczyzy nie jest tak duże, jak wtedy gdy zakładamy własny interes, natomiast sukces może okazać się znacznie większy! W obliczu zmieniających się trendów i niepewnej sytuacji na rynku, wsparcie franczyzodawcy może okazać się bezcenne. Wierzę, że doświadczenie i wiedza są w stanie zakiełkować w każdym kto otrzyma profesjonalne wsparcie oraz znak jakości – mówi Magda Gessler.

 


Koszt przystąpienia do sieci franczyzowej kawiarni to 10.000 zł. Franczyza obejmuje dostawy ciast i deserów, zaopatrzenie w dostawy najlepszej jakości kawy, stroje dla pracowników, a także niezbędne dodatki takie, jak papierowe kubeczki, serwetki, pudełka oraz torby do pakowania deserów na wynos. Współpraca obejmuje również wsparcie marketingowe, jak np. dedykowany profil kawiarni na Facebooku oraz Instagramie.

 


Więcej informacji: >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Rozwijać się mimo lockdownu. Bohaterskie kawiarnie otwarte w lockdownie... Lutowy Mistrz Branży

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji