...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Magorex, materiał promocyjny

HAEM – czyszczenie blach, form i wózków wypiekowych

Nagar – problem, z którym zmaga się każda piekarnia i cukiernia. Zaburza higie­nę miejsca pracy, generuje straty w postaci odpadów produkcyjnych. Czy są sposo­by, aby poradzić sobie z tym problemem? Oczywiście!

MAGOREX w wachlarzu swoich produktów oferuje środki czysz­czące HAEM. Jest to specjalny, biodegradowalny środek do czyszcze­nia akcesoriów używanych w przemy­śle spożywczym. Bezpieczny, nie niszczy czyszczonych powierzchni, nie powodu­je korozji. Produkt występuje w różnych konsystencjach, co ułatwia czyszczenie zróżnicowanych powierzchni.

 

Najpopularniejsza jest forma płynu, któ­ry używany jest w wannach do czysz­czenia blach i form. Występuje on w ka­nistrach o pojemności 20, 30, 60 l oraz w 200-litrowej beczce. Płyn nie wymaga rozcieńczania, co znacznie podnosi wy­godę użytkowania. HAEM w płynie wy­starczy przelać do wanny (również do-stępnej w MAGOREX, w pojemnościach 170 i 300 l), podgrzać do temperatury 40°C i włożyć blachy czy formy. W zależ­ności od stopnia zabrudzenia oraz czasu, który upłynął od poprzedniego czysz­czenia, akcesoria należy moczyć od kil­ku do kilkudziesięciu godzin w przypad­ku ekstremalnych zabrudzeń. Następnie wystarczy je spłukać wodą pod ciśnie­niem. HAEM to produkt wielokrotnego użytku – po kilku czyszczeniach można go przefiltrować, ewentualnie dolać kil­ka litrów nowego i znów jest gotowy do użytkowania.

Oferujemy także HAEM w żelu, występu­jący w litrowych butelkach. Polecamy uży­wanie tej formy środka do czyszczenia wóz­ków. Wystarczy nanieść produkt za pomocą pędzelka, pozostawić do momentu aż zadzia­ła, a następnie zmyć wodą pod ciśnieniem.

Należy pamiętać, że im częściej czyścimy blachy, tym lepsze będą efekty.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.magorex.pl lub kontaktu z działem handlowym MAGOREX pod nume­rem telefonu: 68 456 68 50.

Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji