dodano , Redakcja AU

Harmonogram atrakcji Cake Festival Poland 2017

Scena główna, Strefa Dekoracji oraz Strefa kobiet i dzieci - wszędzie tam czekają na Was atrakcje. Poznaj harmonogram CFP 2017 i zobacz, których punktów programu nie możesz przegapić!

W tym roku program Cake Festival Poland jest jeszcze bogatszy. Zapowiada się prawdziwa uczta dla oka. Jak zawsze, nie zabraknie solidnej porcji wiedzy i inspiracji - będzie okazja z bliska podejrzeć największe mistrzynie sugarcraftingu. Na scenie głównej wystąpi, m.in. specjalistka od cukrowych kwiatów - Jarka Sipkova oraz włoska gwiazda słynąca z modelowania postaci - Silvia Mancini.Tym razem swoją przestrzeń do nauki i zabawy będą również mieć najmłodsi adepci sztuki dekorowania. Będzie też coś ekstra dla wszystkich pań, które pragną odpocząć po przygotowaniach nad konkursowymi tortami - strefa piękna i zdrowia, gdzie będzie można odprężyć się pdoczas zabiegów kosmetycznych i wypić odżywczy sok! 

Co zrobić by nie przegapić ani jednego punktu programu? Zapoznaj się z szczegółowym harmonogramem. PDF z godzinowym podziałem programu dostępny jest już teraz! 

 

 

Więcej informacji >>> Cake Festival Poland 2017 

Zobacz PDF z harmonogramem >>> poniżej 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, w czym tkwi cukierniczy geniusz Michała Wiśniewskiego i Patryka Szczepańskiego. Dowiedz się, jakie lodowe petardy i hity przygotowuje polska elita lodziarzy. Sprawdź, co będzie królowało lub szokowało w lodach przez najbliższe miesiące! Nie zwlekaj i sięgnij po najlepszą lekturę w branży!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji