...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

I ty możesz zostać Piekarzem Roku!

Bez względu na to czy masz niewielką pracownię czy kilka punktów na mieście. Bez względu czy wypiekasz dopiero od miesiąca czy od lat. Każdy może wziąć udział w walce o tytuł Piekarza Roku, bo tu liczy się pasja do chleba!

23 sierpnia - jak co roku - miasto Jawor zostanie chlebową stolicą. Święto Chleba i Piernika to mnóstwo atrakcji dla zwiedzających, a także szansa dla piekarzy i cukierników na pokazanie swojego kunsztu. Tegoroczna edycja to szansa na zdobycie tytułu Piekarza Roku, a także konkurs na najlepszą rzeźbę piekarsko-cukierniczą.

Zaszczytne miano „Piekarza Roku”, będące uhonorowaniem ciężkiej pracy w zawodzie piekarza ,zostanie przyznane przez Kapitułę konkursową składającą się z członków Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP. Warunkiem koniecznym przystąpienia do konkursu jest uczestnictwo w roli wystawcy podczas trzech dni trwania Święta Chleba i Piernika.

 

 

Zgłoszenia konkursowe (w załączeniu formularz do pobrania) należy wysłać pocztą na adres: Gmina Jawor, Rynek 1, 59-400 Jawor , faxem: 76/870-22-02 lub e-mailowo: promocja@jawor.pl z dopiskiem „Konkurs Piekarz Roku” do 26 lipca 2019 r.

Konkurs na najpiękniejszą Rzeźbę Piekarsko- Cukierniczą odbędzie się w dwóch kategoriach: rzeźby małej do 5 kg i dużej powyżej 5 kg. Każdy z uczestników może zgłosić do rywwalizacji dowolną ilość prac. Te mogą być wykonane z ciasta chlebowego, piernikowego lub innego. Dopuszczalne jest użycie elementów niejadalnych, takich jak metalowy stelaż.

Zgłoszeń można dokonywać na formularzu, który stanowi Załącznik Nr 1 drogą pocztową na adres: Gmina Jawor, 59-400 Jawor, Rynek 1, z dopiskiem „Konkurs na Rzeźbę Piekarsko – Cukierniczą”, drogą elektroniczną na adres: promocja@jawor.pl w terminie do 16 sierpnia 2019 r.

 Konkurs na Piekarza Roku - regulamin oraz karty zgłoszeniowe >>> KLIK! 

 Konkurs na Rzeźbę Piekarsko-Cukierniczą regulamin oraz karty zgłoszeniowe >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym wydaniu stawiamy na B-Concept Jordiego Bordasa oraz stare koncepty na zero waste w nowoczesnej piekarni i cukierni. Odkrywamy siłę social mediów z Szymonem Czerwińskim, a także szukamy najlepszych blach i form...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji