...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AS

IBA 2015 – nowe kierunki rozwoju

Tegoroczna edycja targów IBA zapowiada się niezwykle ciekawie. 12 września do hali targowych Messe München zjadą producenci z całej Europy. 12 hal wystawowych, ponad 1 200 wystawców oraz wiele branżowych nowości. IBA to jedne z najbardziej wiodących międzynarodowych targów dla branży piekarniczej, cukierniczej i snacków.

Co 3 lata Monachium staje się europejską stolicą piekarzy i cukierników. Szeroki zakres tematyczny targów można podzielić na pięć działów: surowców, technologii produkcji, sprzedaży, optymalizacji procesów i jedzenia (w szeroki zakresie). IBA oferuje pełen przekrój produktów od składników takich jak środki do pieczenia, przez większe i mniejsze maszyny, aż do pełnych projektów wyposażenia piekarni, cukierni czy kawiarni.

IBA 2015

Tegoroczna impreza będzie się skupiać na zdobywaniu wiedzy o nowych produktach i pomysłach z wszystkich dziedzin handlu. Tematyka obejmie: technologię produkcji, recykling, logistykę, opakowania, przekąski i ich produkcję, trendy w okucia i wyposażenie dla sklepów, marketing i koncepcje sprzedaży, a także wiele innych inspiracji dla firmy. IBA skupia się na przedsiębiorstwach każdej wielkości: od średnich, poprzez przedsiębiorstwa rzemieślnicze, aż do producentów przemysłowych.

 

IBA 2012 - podsumowanie

Poprzednia edycja w 2012 roku okazała się być wielkim sukcesem. Zaangażowało się w nią ponad 1 255 firm z 58 krajów, organizatorzy zanotowali prawie 70 tys. zwiedzających.

Termin: 12-17 września 2015r.
Miejsce: hala targów Messe München
Kontakt: iba@ghm.de; www.iba.de/abroad

Bieżące wydanie czasopisma

Co dla Ani Mydlak i Mikołaja Ostaszewskiego z Vegestacji znaczy "świadomie ZIELONI w temacie lodów"? Jak wygląda przyszłość lodziarni – ta najbliższa, w 2019 r., i w dłuższej perspektywie? Jak działać w stylu zero waste i przekuć to w sukces? Ile plusów mają polskie superfoods? Odpowiedzi oczywiście w najnowszym Mistrzu Branży.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji