...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Lesaffre, materiał promocyjny

IV edycja wyjątkowego programu z aspektem CSR już za nami!

Biznes ma serce, dzieli się nim często i hojnie. Tak można podsumować IV edycję prekursorskiej akcji Lesaffre Prestige Group, propagującej ideę społecznej odpowiedzialności biznesu na co dzień. Tegoroczna akcja była wyjątkowa, zbiegła się bowiem z jubileuszem 20-lecia firmy w Polsce.

 

Tego roku po raz kolejny wspólnie z naszymi klientami udowodniliśmy, że społeczna odpowiedzialność biznesu jest spójna z naszym systemem wartości, a to właśnie wartości przekazywane pracownikom i klientom są fundamentem wpisującym się w filozofię zarządzania firmą.

Ponieważ powstanie każdej firmy poprzedza marzenie, dlatego tematem przewodnim IV edycji akcji były „Wy-Miesiane Marzenia”, a beneficjentem Fundacja Spełnionych Marzeń, od 17 lat działająca na rzecz dzieci i młodzieży zmagających się z chorobą nowotworową. Po trwającym 7 miesięcy programie promocyjnym na konto Fundacji Spełnionych Marzeń wpłynęła rekordowa kwota – niemalże 330 tysięcy złotych!

Laureaci „Jaskółek Odpowiedzialności” wraz z przedstawicielami zarządu Lesaffre Polska i prezesem Fundacji Spełnionych Marzeń Tomaszem Osuchem

 

Codzienna współpraca została przekuta w prawdziwy sukces. W trakcie wszystkich edycji programu udało nam się wesprzeć działania: Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży z Autyzmem Aperio, Fundacji Serce Dziecka, Fundacji Na ratunek, Fundacji Akogo?, a w tej edycji – Fundacji Spełnionych Marzeń. Łącznie wsparliśmy je kwotą prawie miliona złotych!
Wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym składamy serdeczne podziękowania za udział w IV edycji akcji Lesaffre Prestige Group, a przede wszystkim za odpowiedzialne i rozwojowe 20 lat współpracy.

Dziękujemy, że jesteście z nami społecznie odpowiedzialni!

Goście IV Gali Dobroczynności Lesaffre Polska SA

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji