...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja KG

Indie: Lody Do It Yourself

Rynek lodów w Indiach rozwija się najszybciej na świecie, według nowego raportu Canadean. Zaskakujące, gdyż jeszcze w 2013 roku konsumpcja lodów w Indiach na osobę była najniższa na głównych światowych rynkach. W czym tkwi sukces indyskich lodziarzy?

Na całym świecie widać zmianę postrzegania lodowych deserów. Przestają być one jedynie sezonowym smakołykiem, kupowanym pod wpływem impulsu, ale sposobem na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Również w Indiach konsumenci dostrzegli walory lodów i nie spożywają ich jedynie w gorące letnie dni.

W Indiach zauwazono wzrost sprzedaży nie tylko lodów w kawiarniach czy lodziarniach, ale także tych kupowanych do domu. Zapanowała także nowa moda, konsumenci w gronie najblizszych sami dobierają dodatki wedle uznania i ozdabiają je, wspólnie bawiąc się i spędzając czas. Rzemieślnicy i producenci zareagowali na nowy trend bardzo szybko i w wielu lodziarniach można kupic specjalne zestawy, w których znajdują się wybrane przez siebie lody i dodatki. W nowofalowej modzie przedsiębiorcy widzą szansę na wypromowanie swoich produktów i usług, co pomoże im w przyszłości przyciągnąć klientów wraz z rodzinami.

Może i Polscy przedsiębiorcy powinni podpatrzyć pomysł z Indii i przygotować zestawy lodów Do It Yourself?

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji