...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Bezpłatne porady księgowe w oddziałach Tax Care

W najbliższą sobotę, 5 kwietnia, w 20 miastach w Polsce i w 26 oddziałach Tax Care będzie można uzyskać bezpłatną poradę księgową. Księgowe Tax Care przez całą sobotę od 9:00 do 17:00 będą czekały na pytania zainteresowanych. Kto nie zdąży odwiedzić jednego z oddziałów, może zadzwonić na specjalnie uruchomioną infolinię.

Wszyscy zapracowani i zabiegani Polacy, którzy nie mają czasu na konsultację księgową w tygodniu, mogą odwiedzić jeden z 26 oddziałów Tax Care w najbliższą sobotę 5 kwietnia. Między godziną 9.00 a 17.00 mogą liczyć na bezpłatną konsultację specjalisty, który wyjaśni zagadnienia związane ze zmianami w podatku VAT, rozliczaniu pozostałych podatków, zakładaniu własnej działalności gospodarczej i innych kwestiach, które są kluczowe przy wypełnianiu formularza PIT. Warto pamiętać, że na złożenie PIT-ów mamy czas tylko do końca kwietnia.

Każdy odwiedzający oddział wyjdzie z pamiątkowym gadżetem oraz pakietem materiałów podsumowujących tematykę spotkania. Ci, którzy nie zdążą do jednego z oddziałów, otrzymają poradę telefonicznie lub przez Internet. Firma uruchomiła specjalną infolinię (22) 43 90 752 oraz możliwość zadawania pytań przez specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej: www.dzienksiegowosci.pl. To właśnie tam można również znaleźć listę oddziałów, które będą otwarte w sobotę.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: 

Marta Modzelewska, specjalista ds. PR, Grupa BRM

Tel.: 884 886 506
marta.modzelewska@grupabrm.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer, mocno pachnący świeżym chlebem rodem z San Francisco. Jest też o cieście parzonym, lodach w słoiku i tortach, które zbliżają do siebie ludzi.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji