...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Innowacje wkraczają do lodziarni

Ogólnopolska hurtownia zaopatrująca lodziarnie i cukiernie – Lodziarz.pl wspólnie ze specjalistami z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku opracowali innowacyjną aplikację wspomagającą decyzje biznesowe przedsiębiorstwa i jego kontrahentów.

Podlaskie przedsiębiorstwo śmiało podbija rynek, stając się liderem wśród dostawców asortymentu do prowadzenia lodowego biznesu. W swojej strategii rozwoju Lodziarz.pl zakłada oferowanie swoim klientom ponadprzeciętne usługi dotychczas niekojarzone z działalnością hurtowni obsługujących ten segment klientów.

W tym kontekście jako jedyne przedsiębiorstwo o tym profilu w kraju, sięga po rozwiązania o najwyższym stopniu innowacyjności. Robi to także poprzez udział w regionalnych i krajowych konkursach wspierających wzrost innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw.

Od tego sezonu przedsiębiorstwo będzie wspierało swoich klientów poprzez świadczenia zautomatyzowanej, unikatowej usługi doradczej dotyczącej optymalizacji procesu planowania i realizacji zakupów, co przyniesie podobny skutek na poziomie firmy Lodziarz.pl.

Firma w ramach programu "Bon na innowacje" zrealizowała projekt polegający na opracowaniu informatycznego modułu wsparcia strategii zarządzania i optymalizacji procesów zakupu-magazynowania-dystrybucji surowców w ramach sieci franczyzowej zakładów produkcji lodów w oparciu o moduł analizy danych pogodowych.

Choć sam tytuł projektu brzmi tajemniczo i abstrakcyjnie, to jak podkreśla Zbigniew Garbowski, przedstawiciel hurtowni Lodziarz.pl: Aplikacja rozwiązuje jeden z największych problemów lodziarni polegający na prognozowaniu ilości towaru, który powinien zostać w danym momencie zamówiony.

Jak to działa?

Lodziarnia, składając zamówienie online w hurtowni, będzie miała wybór – albo uczynić to tak jak dotychczas, albo zweryfikować planowane zakupy w oparciu o prognozę zapotrzebowania wygenerowaną przez system.   Aplikacja wyręcza więc właściciela lodziarni z konieczności przewidywania dokładnej ilości towaru, jaki w danym momencie powinien zamówić – z dumą zaznacza przedsiębiorca.

System informatyczny wykorzystujący sieci neuronowe do prognozowania wielkości zakupów jest niewątpliwie innowacją co najmniej na poziomie krajowym. Rozwiązanie stanowi dziś atut przedsiębiorstwa i istotny element budowy przewagi konkurencyjnej, dlatego przedsiębiorstwo chroni tajemnicą, jakiego rodzaju dane wejściowe służą do estymacji zamówień. 

***

Lodziarz.pl kusi nie tylko swoją ofertą asortymentową, ale także sposobem współpracy ze swoimi klientami. Standard obsługi i wykorzystywanie najnowszych technologii do analizy i optymalizacji procesów biznesowych zasługują na uwagę i docenienie nie tylko podmiotów z branży. Oferując nową usługę, firma staje się kolejnym przedsiębiorstwem w regionie Polski Wschodniej, dla którego innowacje przynoszą realne korzyści biznesowe.

Bieżące wydanie czasopisma

Czy można się doktoryzować z słodkości? Jak smakują czekoladki prosto z lodówki? W co warto zainwestować w piekarni i cukierni? Jakie zioła włączyć w swoją produkcję?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji