...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Lesaffre, materiał promocyjny

Interaktywne Baking Center Lesaffre Polska

Poznaj zupełnie nowe miejsce, gdzie wspólnie realizujemy naszą pasję i doskonalimy sztukę piekarską.

Dlaczego Interactive Baking Center?
Ponad 160-letnie doświadczenie w dziedzinie fermentacji położyło solidne fundamenty, na których dziś możemy rozwijać i udoskonalać sztukę piekarską. Realizując naszą misję chętnie dzielimy się zgromadzoną wiedzą, wychodzimy naprzeciw aktualnym oczekiwaniom klientów i podążamy za trendami. W środowisku dynamicznie rozwijającej się technologii piekarskiej, wspieramy ich przekazując cenną wiedzę w zgodzie z tradycjami i najlepszymi praktykami wypracowanymi przez lata. Chcąc być bliżej Państwa, lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, inspirować i służyć pomocą, stworzyliśmy nową, interaktywną platformę pełną najlepszych praktyk i cennej wiedzy.

Wiedza, inspiracje i najlepsze praktyki w jednym miejscu
Platforma Interactive Baking Center jest uzupełnieniem dla tradycyjnej formy spotkań w BC. Dzięki zaangażowaniu nowoczesnych technologii multimedialnych możemy zaprosić Państwa do samego centrum wydarzeń, gdzie nasi specjaliści krok po kroku przeprowadzą Was przez meandry sztuki piekarskiej. Powstałe w ten sposób materiały uzupełnią zasoby wiedzy, dostępne na platformie bez ograniczeń i w dowolnym momencie.

Zapraszamy do rejestracji i do zobaczenia przed ekranami!

Zespół Lesaffre Polska

Bieżące wydanie czasopisma

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer, mocno pachnący świeżym chlebem rodem z San Francisco. Jest też o cieście parzonym, lodach w słoiku i tortach, które zbliżają do siebie ludzi.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji