...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Jak będzie smakować narodowe ciastko?

Jak uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, która przypada w tym roku? Fundacja Idea Nova z Gdańska wymyśliła na to słodki sposób – symbolem uroczystości i innych świąt o charakterze patriotycznym ma zostać ciastko o nazwie Patriotka.

Nazwę ciastka fundacja zastrzegła już w 2013 roku. Ale nie wiadomo jeszcze, jak Patriotka będzie wyglądać i smakować – w tym celu zorganizowano ogólnopolski konkurs cukierniczy skierowany zarówno do profesjonalistów, jak i do amatorów. Każdy może nadesłać propozycję receptury na biało-czerwone ciastko. Receptura powinna być prosta, a składniki ogólnodostępne i niezbyt drogie. Wymogiem jest także, by ciastko dało się łatwo zjeść, również bez użycia talerzyka czy sztućców – chodzi o to, by mogło towarzyszyć na przykład plenerowym imprezom.

Uroczyste otwarcie konkursu miało miejsce 8 lutego (w Tłusty Czwartek), a nabór zgłoszeń potrwa do 15 kwietnia. Nadesłane propozycje zostaną poddane głosowaniu internautów, które wyłoni 10 finalistów. 26 maja odbędzie się finał w Warszawie, podczas którego członkowie jury będą degustować 10 wytypowanych ciastek. Ogłoszeniu wyników konkursu ma towarzyszyć koncert polskich wykonawców.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: https://patriotka.org.pl

Ewa Siuda-Szymanowska

Bieżące wydanie czasopisma

Mistrz Branży na Gwiazdkę, czyli czekolada mistrzów, ferment w cukiernictwie i siła fińskiego piekarstwa. Sprawdź receptury mistrzów z całego świata na świąteczne wypieki i desery z czekoladą. Stwórz własną tabliczkę "bean to bar", spróbuj trufli z kiszoną dynią, upiecz chleb korzenny i skosztuj fińskiego chleba...

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj nowy numer online lub pobierz pdf PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji