...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Jak po dobre smaki, to tylko do Łodzi! Już 6-10 czerwca XV Festiwal Dobrego Smaku

Przekonajcie się sami, jak szeroka i kusząca jest oferta łódzkich restauracji i kawiarni. Od 6 do 10 czerwca w mieście czeka nas prawdziwa podróż po smakach: Japonii, Gruzji, Śródziemnomorza, Polski i wiele innych. Łódzkie restauracje i kawiarnie zmierzą się z tematem: Kuchnie Narodowe.

Festiwal Dobrego Smaku to jedno z największych wydarzeń kulinarnych w Polsce, organizowane od 2003 r. Co roku FDS gromadzi tysiące ludzi na ulicy Piotrkowskiej. Od paru lat w wydarzeniu udział biorą też lokale z innych rejonów Łodzi, gdzie toczy się intensywne życie kulinarne. W tym czasie festiwalowe dania, desery i koktajle będą serwowane w korzystnych cenach.

Głównym punktem programu Festiwalu jest konkurs dla restauratorów na najlepsze danie festiwalowe. Przebiega w dwóch etapach. W pierwszym etapie oceniane są propozycję na podstawie opisu i zdjęcia. Drugi etap to już finał. Każda z dopuszczonych do drugiego etapu restauracji przygotowuje danie główne, kawiarnie - zaś deser i napój, bary i puby - koktajl alkoholowy zgodne z tematem przewodnim. Dania i desery ocenia anonimowe jury złożone z szefów kuchni oraz publiczność w głosowaniu przez aplikację.

Najlepsi uczestnicy Festiwalu otrzymują Statuetki Dobrego Smaku oraz nagrody rzeczowe podczas Gali Rozdania Nagród, w której udział biorą zaproszeni goście, restauratorzy, media. W tym roku Gala odbędzie się w Teatrze Nowym im. K. Dejmka w Łodzi, wyjątkowo 14 czerwca, a nie jak zawsze ostatniego dnia FDS. To wspaniała okazja do zaprezentowania swoich produktów przez firmy sponsorskie.

Oprócz konkursu odbędą się wydarzenia towarzyszące: warsztaty kulinarne, fotograficzne, Szkoła Dobrego Smaku dla Dzieci z uczestniczkami Junior MasterChef, spotkanie z Marcinem Mellerem i promocja książki o Gruzji, wieczory degustacyjne.

Więcej informacji na festiwaldobregosmaku.eu
www.facebook.com/FestiwalDobregoSmaku

źródło: Festiwal Dobrego Smaku w Łodzi


Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji