...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Jak po dobre smaki, to tylko do Łodzi! Już 6-10 czerwca XV Festiwal Dobrego Smaku

Przekonajcie się sami, jak szeroka i kusząca jest oferta łódzkich restauracji i kawiarni. Od 6 do 10 czerwca w mieście czeka nas prawdziwa podróż po smakach: Japonii, Gruzji, Śródziemnomorza, Polski i wiele innych. Łódzkie restauracje i kawiarnie zmierzą się z tematem: Kuchnie Narodowe.

Festiwal Dobrego Smaku to jedno z największych wydarzeń kulinarnych w Polsce, organizowane od 2003 r. Co roku FDS gromadzi tysiące ludzi na ulicy Piotrkowskiej. Od paru lat w wydarzeniu udział biorą też lokale z innych rejonów Łodzi, gdzie toczy się intensywne życie kulinarne. W tym czasie festiwalowe dania, desery i koktajle będą serwowane w korzystnych cenach.

Głównym punktem programu Festiwalu jest konkurs dla restauratorów na najlepsze danie festiwalowe. Przebiega w dwóch etapach. W pierwszym etapie oceniane są propozycję na podstawie opisu i zdjęcia. Drugi etap to już finał. Każda z dopuszczonych do drugiego etapu restauracji przygotowuje danie główne, kawiarnie - zaś deser i napój, bary i puby - koktajl alkoholowy zgodne z tematem przewodnim. Dania i desery ocenia anonimowe jury złożone z szefów kuchni oraz publiczność w głosowaniu przez aplikację.

Najlepsi uczestnicy Festiwalu otrzymują Statuetki Dobrego Smaku oraz nagrody rzeczowe podczas Gali Rozdania Nagród, w której udział biorą zaproszeni goście, restauratorzy, media. W tym roku Gala odbędzie się w Teatrze Nowym im. K. Dejmka w Łodzi, wyjątkowo 14 czerwca, a nie jak zawsze ostatniego dnia FDS. To wspaniała okazja do zaprezentowania swoich produktów przez firmy sponsorskie.

Oprócz konkursu odbędą się wydarzenia towarzyszące: warsztaty kulinarne, fotograficzne, Szkoła Dobrego Smaku dla Dzieci z uczestniczkami Junior MasterChef, spotkanie z Marcinem Mellerem i promocja książki o Gruzji, wieczory degustacyjne.

Więcej informacji na festiwaldobregosmaku.eu
www.facebook.com/FestiwalDobregoSmaku

źródło: Festiwal Dobrego Smaku w Łodzi


Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym MB: piękne rzeźby z cukru i jeszcze piękniejsze dekoratorki, czyli Polskie Złotka z Luksemburga! 10 lat polskich startów w mistrzostwach świata (2008-2018). Living coral i hot trendy w cukiernictwie 2019. Rzemiosło piekarskie w obliczu wyzwań konsumentów, rynku i rosnącej globalizacji.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji