...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Jak się robi kwiaty z warzyw, czyli Carvingowe Mistrzostwa Polski Juniorów

19-20 październik 2012 r. w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Gdańsku-Oliwie 20 młodych zawodników pokaże swoje umiejętności w ciekawej sztuce carvingu. Zmierzą się w dwóch konkurencjach: rzeźba w arbuzie oraz bukiet kwiatów z samych warzyw.

Do 27 września br. można nadsyłać zgłoszenia do udziału w mistrzostwach. Organizatorzy „Carving-Gniech” Grzegorz Gniech oraz Miejscki Ogród Zoologiczny Wybrzeża czekają na zgłoszenia młodzieży w wieku 16-21 lat, a dokładnie – osób, które ukończyły 16. rok życia, ale nie ukończyły 21 lat (urodził się po 20.10.1991 r.). Oprócz metryki ważne są zdjęcia własnoręcznie wykonanej rzeźby arbuza o dowolnej tematyce oraz zdjęcie własnoręcznie wyrzeźbionego z warzyw i/lub owoców bukietu kwiatów.

Dwie konkurencje

Konkurs składa się z dwóch konkurencji. Pierwsza to rzeźba w arbuzie, wykonana w stylu dowolnym, w której trzeba się zainspirować tematyką ZOO. Tę pracę zawodnicy przywożą ze sobą gotową. Wszelkie niezbędne materiały do ekspozycji zawodnicy muszą sobie zapewnić we własnym zakresie. Ekspozycja będzie podlegać ocenie.

Druga konkurencja to już praca wykonana na miejscu. Zawodnicy będą mieli 180 minut, żeby wykonać  bukiet kwiatów w dowolnej aranżacji. Do dyspozycji zawodników w będą: dynia, cukinia, buraki, kalarepa, melon, marchew, biała rzodkiew, por, szczypiorek, papryczka pepperoni, koper włoski.

Nagrody

Organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe dla wszystkich zawodników, premiując oczywiście pierwsze 3 miejsca. Największa gratka czeka na zwycięzcę. Za zajęcie pierwszego miejsca zawodnik otrzyma zestaw do carvingu firmy Triangle (25 elementów), voucher: Weekend dla Dwojga w Zamku Gniew, voucher o wartości 1898 zł na kurs carvingu II i III stopnia oraz książkę do carvingu.

Więcej informacji na www.mistrzostwapolskiwcarvingu.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Rozwijać się mimo lockdownu. Bohaterskie kawiarnie otwarte w lockdownie... Lutowy Mistrz Branży

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji