...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Jeszcze lepiej funkcjonująca firma - przegląd maszyn i urządzeń

Prężnie działająca firma to zgrany zespół, plan marketingowy i świetny produkt. By ten powstał potrzeba również nowoczesnych maszyn, które usprawnią produkcję i odciążą pracowników. Specjalnie dla Was zebraliśmy rzetelny przegląd asortymentu do cukierni i piekarni najlepszych producentów.

Każdy pracownik cukierni lub piekarni wie, że praca nad produktem finalnym to długi proces, w którym należy zadbać o poszczególne elementy, nim ciasto lub bochenek trafi do pieca. Potrzeba nie tylko czasu, ale też odpowiednich urządzeń, aby produkcja w firmie odnosiła najlepsze wyniki - mamy dla Was katalog urządzeń od wszystkich wiodących producentów. Maszyny, które przydadzą się zarówno do przygotowania ciasta, jego rozrostu i formowania. Jak też jego wypieku i wykończenia

Znajdziecie, m.in. różnego typu miesiarki, ubijaczki plantearne oraz fermentator, który zapewnia stabilną jakość pieczywa. Urządzenia chłodnicze, a także rzemieślnicze i przemysłowe systemy krojąco-pakujące. Najróżniejsze blchay i formy. Również asortyment do przewożenia pieczywa oraz przemysłowe myjki komorowe, dzięki którym zwiększycie czystość w zakładzie. Zapraszamy do poznania stworzonego przez nas przeglądu, który z pewnością ułatwi wybór potrzebnych elementów usprawniających działanie firmy.

Zapraszamy w zależności od preferencji:
- na dedykowaną podstronę
- do pobrania PDF
- do materiału online na ISSUU (okienko poniżej)

 

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Mistrzu Branży milenialsi rządzą i opowiadają: Maciej Majzon-Wójtowicz o pracy na wysokościach i ciągłym uczeniu się czekolady, Justyna Roszkowska o tworzeniu Pochlebnie, a Joel Kroeker o chlebie pobudzającym do myślenia. Sprawdzamy też RUBY (czekoldę milenialsów!) okiem fachowców i modne trendy w tortach.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji