...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU, materiał promocyjny

Jeszcze piękniejsze torty dzięki Barbara Decor

Masa cukrowa i czekolada to najnowszy trend w branży dekoratorskiej. Przekonaliśmy się o tym podczas premiery czekoladowych ozdób z najnowszego katalogu marki Barbara Decor.

Premiery filmów odbywają się w kinie a premiery dekoracji cukierniczych na targach! Podczas tegorocznej edycji Expo Sweet swoje wielkie otwarcie miała nowa seria katalogu dekoracji marki Barbara Decor. Nadzwyczajnej rangi wydarzeniu nadała prezentacja  arcydzieł sztuki sugar craftingu- z zastosowaniem  czekoladowych dekoracji- autorstwa zwyciężczyni Cake Festivalu, Pani Malwiny Franczak. Był to tort weselny w konwencji wiosennej, modny dripping cake oraz tort 3D przedstawiający postać Barbariana - czyli cukiernika reklamującego dekoracje marki Barbara Decor. Jego czekoladowe włosy wykonane z posypki deserowej zrobiły na zwiedzających wielkie wrażenie!

 

 Czekoladowe dekoracje marki Barbara Decor nie tylko usprawniają pracę, ale dodatkowo podnoszą walory smakowe ciasta. Któż bowiem nie lubi aromatycznego, głębokiego smaku czekolady? Masa cukrowa i czekolada to przyszłość! - deklaruje Malwina Franczak, która odkryła podczas tego nowego wyzwania jak można połączyć te dwa różne elementy.

 


Nie ukrywa, że zdecydowała się akurat na współpracę z marką Barbara Decor ze względu na wyjątkową jakość produktów. Nowy katalog prezentuje się bardzo imponująco, niemal jak zbiór małych dzieł sztuki. Można w nim znaleźć gotowe rozwiązania na użycie różnych elementów. Zawiera aż 18 grup tematycznych, z których każda została wzbogacona o nowości produktowe. Są wśród nich zestawy takie jak: love collection, ażurki, hand made, rolsy i świąteczne.

Więcej informacji oraz film z premiery -> KLIK! 

Zobacz katalog produktów Barbara Decor -> KLIK! 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji