...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Arlekino zmienia się dla Klientów

18 lutego br., w pierwszym dniu targów Expo Sweet, na stoisku nr 24 miała miejsce mała uroczystość. Firma Arlekino, która w tym roku obchodzi 20-lecie działalności, oficjalnie zmieniła logo. Co niesie ze sobą ta zmiana?

‒ Nowe logo Arlekino, znacznie bardziej nowoczesne w formie i kolorystyce, symbolizuje ścisłą współpracę z klientami i rozwój firmy w kierunku doradczym ‒ czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

Znany dostawca surowców dla branży lodziarskiej i cukierniczej zamierza rozszerzyć dotychczasowe usługi dla swoich klientów. Nowy zakres usług obejmuje zarówno technologię produkcji lodów, jak i prowadzenie lodziarni.

 

Nowy etap w historii firmy Arlekino uczczono kieliszkiem szampana podczas targów Expo Sweet, na stoisku firmowym, 18 lutego 2014 r.

fot. Serwis prasowy firmy Arlekino/Comprital

fot. Serwis prasowy firmy Arlekino/Comprital

fot. Serwis prasowy firmy Arlekino/Comprital

 

 

 

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym wydaniu stawiamy na B-Concept Jordiego Bordasa oraz stare koncepty na zero waste w nowoczesnej piekarni i cukierni. Odkrywamy siłę social mediów z Szymonem Czerwińskim, a także szukamy najlepszych blach i form...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji