dodano , Redakcja AU

Kobieta sukcesu to TY! - zaproszenie Akademii Kobiet

Chcesz od życia i biznesu więcej? Szukasz kobiet podobnych do siebie, z którymi będziesz mogła wymienić doświadczenia, a może budować swój sukces? Nie możesz przegapić tego eventu! Zwłaszcza, że mamy dla Ciebie super prezent cenowy!

Taka szansa może się już nie powtórzyć! Dwa dni tylko dla ciebie - kobiety przedsiębiorczej, aktywnej, kreatywnej. Takiej, która szuka w biznesie i życiu czegoś więcej. Dwa dni z bogatym programem, który może wpłynąć znacząco na twoją karierę. Event odbędzie się 23-24.06.2018  w hotelu Brant Majdan koło Warszawy. Akademia Kobiet, organizator, zapewnia: nocleg w czterogwiazdkowym hotelu, pełne wyżywienie, udział znanych i cenienionych prelegentów. Wśród atrakcji - wieczorna gala z pokazem tańca Roberta Kochanka oraz recitalem Moniki Dryl. A także super giftpacki i konkursy z nagrodami. A przede wszystkim kontakt z kobietami takimi jak ty, z którymi będziesz mogła wymienić doświadczenia, zainspirować się swoimi historiami, a może nawiązać stałą współpracę biznesową.

 


To wszystko dostajesz od nas z 50% rabatu! Dzięki temu, że Akademia Kobiet to nasz partner biznesowy, event wart 1320 zł mamy dla ciebie w cenie 660 zł na hasło "CFP". Uwaga - czeka na Was tylko 30 zniżkowych biletów! Szkoda nie skorzystać! Do zobaczenia 23 czerwca w Warszawie! 

Więcej informacji o evencie >>> KLIK!

Program eventu >>> KLIK!

 

Bieżące wydanie czasopisma

Bardziej pastry czy tylko chef? Maciej Rosiński opowiada, dlaczego warto połączyć kuchnię i cukiernię w jeden warsztat doskonałego smaku. Ponadto - dużo o chlebie, również tym sprzedawanym online, bio i takim, który tworzy jedyny w Polsce piekarz z dyplomem Le Cordon Bleu! Zobaczcie, co czeka na Was w nowym wydaniu!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji