...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Kobieta sukcesu to TY! - zaproszenie Akademii Kobiet

Chcesz od życia i biznesu więcej? Szukasz kobiet podobnych do siebie, z którymi będziesz mogła wymienić doświadczenia, a może budować swój sukces? Nie możesz przegapić tego eventu! Zwłaszcza, że mamy dla Ciebie super prezent cenowy!

Taka szansa może się już nie powtórzyć! Dwa dni tylko dla ciebie - kobiety przedsiębiorczej, aktywnej, kreatywnej. Takiej, która szuka w biznesie i życiu czegoś więcej. Dwa dni z bogatym programem, który może wpłynąć znacząco na twoją karierę. Event odbędzie się 23-24.06.2018  w hotelu Brant Majdan koło Warszawy. Akademia Kobiet, organizator, zapewnia: nocleg w czterogwiazdkowym hotelu, pełne wyżywienie, udział znanych i cenienionych prelegentów. Wśród atrakcji - wieczorna gala z pokazem tańca Roberta Kochanka oraz recitalem Moniki Dryl. A także super giftpacki i konkursy z nagrodami. A przede wszystkim kontakt z kobietami takimi jak ty, z którymi będziesz mogła wymienić doświadczenia, zainspirować się swoimi historiami, a może nawiązać stałą współpracę biznesową.

 


To wszystko dostajesz od nas z 50% rabatu! Dzięki temu, że Akademia Kobiet to nasz partner biznesowy, event wart 1320 zł mamy dla ciebie w cenie 660 zł na hasło "CFP". Uwaga - czeka na Was tylko 30 zniżkowych biletów! Szkoda nie skorzystać! Do zobaczenia 23 czerwca w Warszawie! 

Więcej informacji o evencie >>> KLIK!

Program eventu >>> KLIK!

 

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym MB przeczytasz jak smakuje cukierniczy hat-trick Łukasza Roguskiego, ukoronowany tytułem Mistrza Europy w Dekoracji Tortów Expo Sweet 2020; poznasz zasady gelato wg Jacopo Chelli, nauczysz się przygotowywać lody bez cukru. Zapraszamy.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji