...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Kocia kawiarnia Lauren Pears zyskała ponad 16 tys. funtów

Czy to rozgłos w mediach i portalach społecznościowych, czy pozytywny wizerunek Brytyjki Lauren Pears, która chce otworzyć kocią kawiarnię w Londynie, sprawiają, że stan jej konta rośnie w oczach? Trudno wyrokować. Faktem jest, że do końca kampanii, zorganizowanej w portalu finansowania społecznościowego, zostały jeszcze 30 dni!

Lauren Pears zyskuje coraz więcej zwolenników swojego pomysłu. Na czym dokładnie polega jej pomysł na biznes - czytaj TUTAJ.

Nietypowa akcja zbierania pieniędzy na kawiarnię z kotami w centrum Londynu odbywa się przez portal finansowania społecznościowego IndieGoGo. To tutaj można znaleźć mniej lub bardziej ciekawe projekty ludzi, którzy mają marzenia, ale którym brakuje pieniędzy na ich realizację. Trzeba umieć srzedać swój pomysł i wszystko wskazuje na to, że Lauren Pears codziennie potrafi przekonać ludzi, którzy płacą za vouchery na poczet przyszłej kawiarni.

Po paru dniach symaptyczna Brytyjka zyskała kolejne tysiące funtów. Czy uda jej się osiągnąć założony cel?

PS Wkrótce w MB więcej na temat crowdfundingu i kocich kawiarni na świecie.

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji