...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Konkurs Tortów i Małych Form w Krakowie

Po długiej przerwie wreszcie pojawił się konkurs dla pasjonatów i profesjonalistów zajmujących się słodką dekoracją. Prace oceni sama Jowita Woszczyńska, która w ramach wydarzenia poprowadzi także pokaz modelowania w masie cukrowej, a na zwycięzców czekają nagrody renomowanych producentów.

Konkurs Tortów i Małych Form odbędzie się 25-26 września w Hali Cracovia w Krakowie w ramach kolejnej edycji Festiwalu Czekolady WeForm. Bogaty program festiwalu przewiduje nie tylko samą wystawę wraz z konkursem, ale też spotkanie autorskie z Jowitą Woszczyńską, która opowie o swojej pasji oraz niezwykłej publikacji. A także na żywo pokaże pracę z masą cukrową. Mistrzyni świata słodkiej dekoracji wystąpi też w roli przewodniczącej jury.

 

 

 

 

 Towarzyszyć jej w sędziowaniu będzie Ula Stępniak, właścicielka pracowni Słodki Muffin, mentorka słodkiej branży oraz organizatorka Słodkiej Konferencji. 

 

 

 

W konkursie mogą wziąć udział zarówno amatorzy, jak też profesjonaliści. Nie jest wymagane prowadzenie własnej pracowni.

 

 

Można wziął w jednej z trzech kategorii:

- tort okolicznościowy
- tort 3D
- małe formy (pierniki, babeczki)

Na zwycięzców czekają liczne nagrody ufundowane przez wiodące firmy branży cukierniczej i dekoratorskiej.

 

 

 

Patronat nad wydarzeniem objęła redakcja Mistrza Branży. Wydarzenie relacjonować będą ogólnopolskie media, w tym DD TVN, Co za Tydzień oraz radio RMF FM. 

Regulamin i kartka zgłoszeniowa wkrótce do pobrania na stronie: https://festiwal-czekolady.pl/

 

Uwaga! Zapisy trwają do 20.09.2021!

Wszelkie zapytania i zgłoszenia: konkurskrakow@op.pl 

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji