...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

VII Targi Nowości na Stadionie INEA w Poznaniu

29 marca br. Targi Nowości, organizowane przez Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia PIEKARZ Sp. z o.o., przyciągnęły wielkopolskich cukierników i piekarzy, niejednokrotnie z całymi rodzinami. Nowa lokalizacja z większą przestrzenią dla 30 wystawców była strzałem w dziesiątkę.

Targi Nowości po raz pierwszy zorganizowano nie w malowniczo położonym Dolsku, tylko w Poznaniu, ale mimo to targi nic nie straciły ze swojego charakteru. – Od 7 lat Targi Nowości są traktowane jako spotkanie z klientami, ale nie tylko w kategoriach biznesowych. U nas ważna jest integracja branży, zarówno dostawców, jak i odbiorców, bo na dobrych relacjach buduje się trwałe partnerstwo w biznesie – mówił Czesław Kowalewski, prezes firmy PIEKARZ. – Podstawą tych relacji jest oczywiście kompleksowość, wysoki standard usług z zakresu zaopatrzania piekarni i cukierni w surowce i wyposażenie oraz upowszechnianie wiedzy o nowych produktach i technologiach – podkreślił.

Warto dodać, że firma PIEKARZ to LIDER Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością – tytuł przyznany przez Wielkopolski Instytut Jakości za osiągnięcia w doskonaleniu zarządzania zgodnego z Modelem EFQM. I tę jakość i kompleksowość było widać też 29 marca br. na Stadionie INEA w Poznaniu.

Trzy tygodnie przed Wielkanocą wielkopolscy rzemieślnicy mogli spędzić sobotę w dobrym towarzystwie, zwiedzić INEA Stadion, gdzie mecze piłkarskie rozgrywa duma Wielkopolski Lech Poznań, a co najważniejsze skorzystać z licznych promocji na produkty wysokiej jakości. Czego tu nie było?

Obok polskich ciast wielkanocnych w tradycyjnym i nowym wydaniu pyszniły się wypieki prosto za oceanu. Inspiracje można było znaleźć nie tylko w smakach, ale też dekoracjach i kształtach.... Torty, ciasta i praliny bogate w formie kontrastowały z prostotą opartą na oszczędnej grze kolorów czy form.

Producenci oferowali szeroką gamę gotowych mieszanek cukierniczych i piekarskich, polecali dobre sprawdzone smaki nadzień owocowych oraz nowe, ciekawe i zaskakujące w smaku, jak np. nadzienie daktylowe. Nie brakowało komponentów i maszyn do produkcji lodów, uzupełnionych ofertą wafli.

Silną reprezentację mieli producenci dekoracji cukierniczych, oferujących zarówno masy cukrowe, jak i gotowe dekoracje czekoladowe. Uwagę zwracały oczywiście akcesoria do tworzenia modnych koronek, a także dekoracyjne opłatki w kształcie zajączków, pisanek czy delikatnych kwiatków, które skomponują się z niejednym torcikiem czy świąteczną babeczką.

Przezorni producenci dekoracji przygotowali również ofertę pod kątem komunii czy tortów weselnych.

Duży wybór mieli rzemieślnicy, którzy szukali papierowych i aluminiowych opakowań do wypieku oraz form do ciast w wielkanocnych kształtach.

Firma PIEKARZ od 20 lat obsługuje wiele uznanych cukierni i piekarni w Poznaniu i w całej Wielkopolsce, dlatego współpracuje z najlepszymi dostawcami. W tym roku na Targach Nowości wystawiło się 29 firm z branży, o 30% więcej niż w zeszłym roku: ZT Kruszwica, Pregel, Daisy Decor, Lesaffre, Dekor-Pol Jacek, Małgorzata Gajdzińscy, Master Martini, AKO SA, Barry Callebaut, Dawn Foods, Bakels, Credin, Martin Braun, Komplet, Modecor, Prospona, ZPC Barbara Luijckx, Primulator, Frantyl, Polder, Vortumnus oraz Miran Wafel.

Po raz pierwszy w gronie wystawców pojawiły się takie firmy, jak: OSM Bieruń, Unifet, Alfatec, ZPHU „JABEX” Export – Import Jan Gańczarczyk, Bush Trade S.C., Holger Food oraz Hert Sp. z o.o. Akcesoria S.K. Specjalnie dla klientów firmy PIEKARZ przez cały dzień działał punkt bezpłatnych konsultacji, prowadzony przez Kancelarię Radcy Prawnego Aleksandry Orywał.

– Najważniejsze to oferować najwyższą jakość usług i produktów. To założenie przyświeca nam od 20 lat. Patrząc na frekwencję klientów, którzy licznie przybyli na Targi Nowości, sądzę, że to potwierdziło naszą pozycję w branży jako sprawdzonego partnera w biznesie. Dziękuję wszystkim za wspólne Targi Nowości i już zapraszam ponownie za rok – dodał prezes firmy PIEKARZ Czesław Kowalewski.

Zapraszamy do fotogalerii

[img]5337[/img]

Master Martini

Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji