...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

"Kreacje" już dostępne w przedsprzedaży!

Pierwsza w Polsce publikacja dedykowana pastry chefom już dostępna!

Z końcem lipca aruszy druk długo oczekiwanej publikacji autorstwa trzech znanych pastry chefów: Michała Iwaniuka, Macieja Wiśniewskiego i Macieja Rosińskiego. Liczącą niemal 300 stron książkę można kupić w sklepie internetowym albo stacjonarnie – w akademiach cukierniczych. „Kreacje” są zbiorem 36 sprawdzonych receptur podzielonych na kategorie, takie jak:torty, monoporcje, tarty itp.

 

 

Są też swego rodzaju podręcznikiem, w którym z łatwością odnajdziemy opisane w prosty sposób podstawowe surowce i techniki, takie jak używanie substancji żelujących lub ubijanie białka. Pozwoli to korzystać z książki nie tylko profesjonalnym cukiernikom, ale też rozwinąć się tym bardziej początkującym. Co ciekawe, do każdej receptury dołączone są szkice z przekrojem słodkości, których autorem jest Michał Iwaniuk. Za genialnymi zdjęciami stoi mistrz fotografii kulinarnej Jakub Wilczek.

 

 

Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży w dwóch opcjach: książka w edycji kolekcjonerskiej lub  podstawowej. Egzemplarze trafią do rąk zamawiających na początku sierpnia. Tymczasem autorzy już pracują nad kolejną publikacją! 

Więcej informacji >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Wakacyjny Mistrz Branży - uczciwy chleb, zioła i czekolada w lodach, kwiaty w ciastkach i wiele innych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji