...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Książka za poprawną odpowiedź! [KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

Do mikołaja i gwiazdki daleko, ale my już teraz mamy dla Ciebie cenny prezent, do poczytania nie tylko w jesienne wieczory :) Odpowiedz, kto jest autorem powiedzenia: „Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem” i zyskaj najnowszą publikację dr n. med. Danuty Myłek „Oswoić alergie”!

Nie przez przypadek wybraliśmy słynny cytat, korzeniami sięgający starożytności. Idealnie bowiem pasuje do książek dr n. med. Danuty Myłek, która wie, jak duża jest zależność miedzy zdrowiem, stylem życia i dietą. Co ciekawe, autorka – ceniony alergolog w Polsce i za granicą – ma na koncie kilka książek o alergii, w tym publikację medyczno-kucharską „Od lekarza do kucharza”. W swojej najnowszej publikacji „Oswoić alergie” znajdziecie wiele cennych i praktycznych informacji o odżywianiu się w przypadku różnego rodzaju alergii.

Kto zatem chce wiedzieć, jak oswoić alergie lub poznać problemy osób cierpiących na alergie, by np. dopasować swoją ofertę (np. w cukierni, lodziarni) do potrzeb alergików, zapraszamy do konkursu:

 1. Podaj, kto jest autorem słynnego powiedzenia: Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.
 2. Odpowiedź wyślij na adres mailowy: a.kania@mistrzbranzy.pl
 3. W tytule maila prosimy podać „Konkurs MB"

Na odpowiedzi czekamy do 12.10.2018 r. do godz. 12.00 :) Z pięcioma pierwszymi osobami, które przyślą prawidłową odpowiedź na nasze pytanie, skontaktujemy się mailowo i poinformujemy o wygranej. Książki wyślemy pocztą.

FINAŁ KONKURSU przed czasem: 10 października rano spłynęła ostatnia piąta poprawna odpowiedź w konkursie :) Niniejszym ogłaszamy finał konkursu, a wśród zwycięzców są: Pani Emilia z Gliwic, Pani Monika z Obornik, Pani Ewa z Mysłowic, Pani Barbara z Bytomia oraz Pan Antoni ze Świętochłowic. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
Dziękujemy za udział, szybką reakcję i same dobre odpowiedzi (Hipokrates).

Redakcja Mistrza Branży

Bieżące wydanie czasopisma

W wakacyjnym Mistrzu Branży: Zdrowo i smacznie z Beatą Sadowską, zielona przyszłość cukiernictwa i świeżo mielona mąka w piekarniach.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji