...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Łączyli wspaniałe z jeszcze lepszym!

Z niewielkiej mobilnej piekarni wydawali setki gorących przekąsek dla młodzieży, na oczach widzów przygotowywali ciasta na tradycyjne wypieki, a także specjały wielkanocne z kiełbasą… Jakże tam było smakowicie!

12-14 kwietnia miało miejsce XXVI Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Dukli. Stowarzyszenie Polska Ekologia zorganizowało strefę promocyjno-informacyjną projektu „Polska Wieprzowina na Widelcach” oraz kulinarną wraz z kompletną mobilną piekarnią, z której wydawane były gorące przekąski dla młodzieży.

Dodatkowo mistrz piekarstwa Czesław Meus z pomocą Piotra Połomskiego na oczach widzów przygotowywali ciasta na tradycyjne wypieki: chleby, bułki, bagiety z mąki i świeżo mielonych ziaren ekologicznych, z użyciem zakwasu ekologicznego, a także specjały z wykorzystaniem ekologicznej rodzimej wieprzowiny.

Odwiedzający mogli degustować wielkanocne murziny z białą kiełbasą – tradycyjny wypiek ze Śląska Cieszyńskiego czy chlebki wypełnione kiełbasą i boczkiem. Najczęściej jednak do pieca trafiały blachy z podpłomykami z ciasta chlebowego z mięsno-warzywnymi farszami, które piekły się na oczach gości. Piekarze demonstrowali także użycie specjalnych szablonów do dekoracji pieczywa.

Projekt „Polska Wieprzowina na Widelcach” zorganizowany został przez Stowarzyszenie Polska Ekologia, a sfinansowany ze środków Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

Piotr Połomski, Domowy Piekarz

Bieżące wydanie czasopisma

Ile trwa przygotowanie słodkiego stołu? Jak składać tort? Jakie ranty najlepiej się sprawdzą? Wreszcie - co naprawdę wchodzi w skład ceny tortu. A także kasztanowe bochenki, pachnące ciastka oraz piekarnia jako oaza spokoju. Zapraszamy!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji