...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , CSM Polska, materiał promocyjny

"Łączymy Świat Piekarnictwa" - zmiany w CSM Bakery Solutions

Pragniemy Państwa poinformować o zmianach, jakie nastąpiły w naszej firmie i dotyczą zmiany w identyfikacji wizualnej oraz adresie e-mail i adresie strony www.

W maju ubiegłego roku cztery działy operacyjne naszej firmy z różnych stron świata połączyły się i stworzyły nową globalną firmę: CSM Bakery Solutions. Mamy jeden wspólny ambitny cel:  chcemy stać się światowym liderem rynku świeżego pieczywa. Naszym fundamentem jest ponad 120-letnie doświadczenie w branży piekarniczej, silne dziedzictwo naszych marek, 8.500 ekspertów ds. piekarnictwa na całym świecie, oraz nasi pracownicy działający w ponad 100 krajach.  

Istotne zmiany, jakie zaszły w ciągu minionego roku to m.in.:
• Stworzenie nowego modelu operacyjnego na rynkach, które obsługujemy.  Pozwoli nam to na szybsze podejmowanie decyzji i działań w odpowiedzi na Państwa potrzeby.
• Globalne wsparcie, która przejawia się zarówno w tworzeniu rozwiązań produktowych istotnych z punktu widzenia konsumentów oraz  przedsiębiorców, jak też w większych możliwościach pomocy technologicznej opartej na wiedzy produktowej, zasobach badawczo-rozwojowych i łańcuchu dostaw zbudowanym na wysokim standardzie produkcji i logistyki.
• Ujednolicenie i rozbudowanie naszego portfela rozwiązań dotyczących surowców, gotowych produktów, obsługi Klienta i usług logistycznych najwyższej jakości, by wesprzeć Państwa rozwój.

 

 
Oprócz nowego logo, chcielibyśmy się także pochwalić nowym hasłem... „Łączymy Świat Piekarnictwa"
Jesteśmy dumni z faktu, iż łączymy ludzi, procesy, produkty i wiedzę, by pomóc Państwu odnieść sukces.  Celem naszej pracy jest połączenie technologii pozwalających na zaoszczędzenie czasu ze światem, w którym cenna jest każda minuta, tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnymi technikami produkcji.  Krótko mówiąc…

„Łączymy Świat Piekarnictwa"

W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 575 50 00 lub pod adresem e-mail:  info.polska@csmbakerysolutions.com .    

Dziękujemy za współpracę z CSM Bakery Solutions!

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji