...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Lekcja zdrowego odżywiania z piekarzami

Przepis na kampanię „Dieta kanapkowa smaczna i zdrowa” jest prosty. Urozmaicona, ale nie za długa prezentacja o prawidłowym odżywianiu, mistrz piekarstwa, który potrafi rozmawiać z dziećmi, element zaskoczenia i pyszny poczęstunek. Efekt? Kolejna radomska szkoła podstawowa pokochała kanapki.

Kampania radomskich piekarzy nabiera rumieńców. Po grudniowej pierwszej minikonferencji 15 stycznia br. Jarosław Gajda, Tadeusz Fogiel oraz Paweł Pastuszka przyjechali do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 31 na zaproszenie dyrektora Jacka Nowaka. Czekało na nich 130 dzieci z klas 0-3.

– Po projekcji filmu promującego dietę kanapkową mieliśmy krótką pogadankę na temat sposobów zdrowego odżywiania. Dzieci chciały wiedzieć na przykład, z czego składa się chleb, czy w pieczywie są witaminy, a my musieliśmy odpowiadać im rzeczowo – opowiada Jarosław Gajda, prezes Cechu Piekarzy, który najwyraźniej polubił swoją nową rolę.

Oczywiście najwięcej furory zrobiła zapowiedziana wcześniej niespodzianka, czyli Pan Kanapka, który wszedł na salę ze świeżymi kanapkami i częstował wszystkie dzieci oraz nauczycieli. W trakcie spotkania został ogłoszony konkurs plastyczny na ilustrację hasła przewodniego akcji, który zostanie rozstrzygnięty 1 czerwca.

– To była bardzo dobra lekcja zdrowego odżywiania w wykonaniu radomskich piekarzy. Sam zwracam uwagę na to, jak łatwo nasi uczniowie sięgają po chipsy czy słodkie napoje gazowane, tj. produkty najczęściej reklamowane bez żadnego umiaru. Duże słowa uznania za taką inicjatywę edukacyjną naszych rzemieślników, za ciekawą formę prezentacji i przygotowanie zdrowych przekąsek, słowem: mądrze i odpowiedzialnie – podkreślił dyrektor PSP nr 31 Jacek Nowak.

Warto dodać, że w szkolnym sklepiku pojawiły się zdrowe kanapki na bazie pieczywa z radomskich piekarni, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową. Cena kanapki wynosi 2,20 zł.

Tymczasem Cech Piekarzy w Radomiu już przygotowuje się do następnych spotkań. W planach jest 17 szkół, co oznacza jedno spotkanie na tydzień przez 4 miesiące, żeby zdążyć przed Dniem Dziecka.

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji