...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Lider opakowań transportowych

W blisko 70% piekarni na terenie całego kraju opakowania firmy ERG-System SA sprawdzają się na co dzień jako podstawowy element logistyki. ERG-System to lider wśród dostawców opakowań transportowych dla piekarnictwa i cukiernictwa, a to zobowiązuje do utrzymywania wysokiej jakości oferowanych produktów oraz standardów obsługi.

Nasza firma ERG-System SA od ponad 35 lat zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, a w szczególności produkcją opakowań wielokrotnego użytku – skrzynek transportowych, głównie dla przemysłu spożywczego. Dzięki długoletniej pracy nad dostosowaniem produktów pod względem jakości, rozwiązań technicznych do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów zdobyliśmy zaufanie ogromnej rzeszy polskich piekarzy.

Naszym celem jest maksymalizowanie zadowolenia naszych Klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem produktów poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, zastosowanie alternatywnych surowców czy wzbogacenie wizualnej strony naszych opakowań. Rozbudowana sieć dystrybucji, obejmująca ponad 30 partnerów handlowych, zapewnia szybki dostęp do naszych produktów w każdym regionie Polski.

Oferujemy skrzynki transportowe do pieczywa i wyrobów cukierniczych w różnych wymiarach i kolorystyce. Wysokości skrzynek piekarniczo-cukierniczych o podstawie 600 mm x 400 mm wynoszą od 140 mm do 410 mm – dzięki temu pojemniki te mogą być stosowane do każdego rodzaju wyrobów. Pojemniki (skrzynki) posiadają odpowiednie atesty PZH, dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Są przystosowane do mycia w myjkach mechanicznych za pomocą dostępnych, zatwierdzonych środków myjących.

W związku z rosnącą potrzebą zindywidualizowania pojemników do transportu wśród Klientów firma ERG-System SA
rozszerzyła ofertę o tę usługę. Na specjalne zamówienie wykonujemy indywidualne nadruki metodą sitodruku lub gorącego stempla.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
www.erg-system.pl
i zapoznania się ze szczegółową ofertą ERG-System SA.

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym wydaniu stawiamy na B-Concept Jordiego Bordasa oraz stare koncepty na zero waste w nowoczesnej piekarni i cukierni. Odkrywamy siłę social mediów z Szymonem Czerwińskim, a także szukamy najlepszych blach i form...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji