...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Lody rzemieślnicze według Szymona Sapiehy

Wystartował nowy serwis dotyczący lodziarstwa, którego autorem jest branżowy technolog - Szymon Sapieha.

Czym są lody rzemieślnicze? Jak są produkowane? Do czego służy i jak działa pasteryzator? Na te podstawowe pytania odpowiada technolog lodziarstwa, Szymon Sapieha, który niedawno wystartował z własną stroną poświęconą sztuce lodów rzemieślniczych.

 

 

Artykuły technologa z czteroletnim doświadczeniem zawierają wiedzę o półproduktach i procesach zachodzących w żywności. Oprócz tego czytelnicy znajdą tam również receptury lodziarskie oraz wywiady (np. ostatnio publikowany z Tomaszem Dekerem). Treścią skierowane są głównie do osób rozpoczynających przygodę ze światem lodów, ale też specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w produkcji.

Zapraszamy na stronę Szymonsapieha.pl >>> KLIK! 

 

 

Oprócz strony internetowej, Szymon Sapieha prowadzi również profile w mediach społecznościowych - na Facebooku oraz Instagramie.

 
Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji