dodano , Redakcja AU, materiał promocyjny

Lody w wersji fit - pokaz Roberto Botturi

Czy wiecie, że istnieją lody, których jedzenie korzystnie wpływa na naszą sylwetkę? Nie? To koniecznie odwiedzcie strefę Mistrza Branży podczas SweetTARGów. Swoje lodowe show przedstawi włoski mistrz lodziarstwa i pasjonat sportu - Roberto Botturi.

Włochy to światowa stolica lodów i nic dziewnego, że właśnie z tego kraju pochodzi wielu znakomitych mistrzów lodziarstwa. Czym z tego grona wyróżnia się Roberto Botturi? Uwielbia nie tylko tworzyć gelato, ale i uprawiać sport. I właśnie te dwie pasje postanowił ze sobą połączyć!

 

 

Jest również wykwalifikowanym szefem kuchni, a z racji na dbałość o dobry stan zdrowia od wielu lat studiuje wpływ poszczególnych składniów na ludzki organizm. Na swoich pokazach prezentuje różnego rodzaju zdrowe i funkcjonalne alternatywy dla tradycyjnych potraw i słodkości. Na Strefie Mistrza Branży podczas SweetTARGów zaprezentuje patent na lody proteinowe o obniżonej zawartości tłuszczu. A ponadto pyszne shaki, naleśniki biszkopty...  Takie smakołyki nie tylko można, ale nawet trzeba jeść w tym sezonie by cieszyć się doskonałą sylwetką na plaży! 

 

 

Pokaz Robert Botturi

25 marzec, godz. 13.00, Strefa Mistrza Branży

Program pokazu:

Pancakes proteinowe na bazie Ice Fit

Naleśniki proteinowe z lodami Ice Fit. 

Afogato al caffe prtoteinowe z Ice Fit

Wafle zrobione z Ice Fit.

Biszkopt z lodami Ice Fit

CUPCAKES z lodami Ice Fit. 

Lody sandwich z lodami Ice Fit.

Milkshake - różne smaki z Ice Fit.

Lekki krem cukierniczy z  Ice Fit.

 

Zobacz co jeszcze czeka Cię na Strefie Mistrza BRanży -> KLIK! 

Bieżące wydanie czasopisma

Bardziej pastry czy tylko chef? Maciej Rosiński opowiada, dlaczego warto połączyć kuchnię i cukiernię w jeden warsztat doskonałego smaku. Ponadto - dużo o chlebie, również tym sprzedawanym online, bio i takim, który tworzy jedyny w Polsce piekarz z dyplomem Le Cordon Bleu! Zobaczcie, co czeka na Was w nowym wydaniu!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji