...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Łódź stolicą naturalnej żywności

12-14 października br. w Łodzi odbędzie się największa i najważniejsza w Polsce impreza promująca ekologiczne i tradycyjne produkty żywnościowe - V Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD. Udział potwierdziło ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy (Azerbejdżan, Czechy, Francja, Indie).

Wystawcy zaprezentują certyfikowane produkty ekologiczne, żywność tradycyjną z oznaczeniami unijnymi i z oznaczeniami krajowych systemów jakości, a także produkty naturalne, nieprzemysłowe i o niskim stopniu przetworzenia. Targi dadzą możliwość zapoznania się z szeroką ofertą produktów tradycyjnych – prezentowane będą najwyższej jakości wyroby z dziczyzny, znakomite austriackie sery, wędzone ryby, pieczywo oraz dżemy i konfitury jak z ,,domowej spiżarni”.

Konferencje, seminaria i liczne atrakcje

Organizatorzy zapowiadają bardzo bogaty program imprez towarzyszących. W ramach targów odbędą się międzynarodowe konferencje realizowane we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz IFOAM EU Group, Akademia Biokuriera, a także BioBiznes Forum - panel praktycznych warsztatów i seminariów, kierowany do właścicieli i pracowników sklepów z produktami ekologicznymi. Podczas targów konsumenci będą mieli możliwość degustacji i zakupu prezentowanych produktów, a także udziału w spotkaniach poświęconych biożywności, odżywianiu czy umiejętności czytania ekoznaków. Planowane są także liczne pokazy kulinarne i laboratoria smaku dedykowane produktom ekologicznym i regionalnym z udziałem znanych mistrzów kuchni. Szczegółowe informacje i program www.naturafood.pl lub poniżej w PDF-ie.


Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji