dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

MAMZ z nowymi imprezami i warsztatami

Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego w maju i czerwcu szykuje moc atrakcji. Przez 2 miesiące MAMZ pojawi się w 3 miastach i zorganizuje 4 różne imprezy czy ciekawe warsztaty. Przykład? Dżemowanie cukierników na rybnickim Rynku czy polsko-czeski konkurs dla uczniów w Cieszynie!

Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego zaprasza na imprezy i szkolenia z zakresu cukiernictwa i piekarstwa organizowane w maju i czerwcu.

17 maja, Akademia Szkolnictwa w Inowrocławiu – Warsztaty "Dobry Zawód Nie Zawodzi" – promocja zawodu piekarza połączona z warsztatami z zakresu produkcji wyrobów piekarskich regionalnych.

22 maja, Cieszyn – I Międzynarodowy Konkurs Cukierniczy – w pracowni tamtejszej szkoły będziemy pod patronatem MAMZ odbędzie się konkurs dla uczniów szkół cukierniczych rejonu przygranicznego - Polska i Czechy. Temat konkursu: "Cukiernictwo w stylu angielskim".

15 czerwca, Rybnik – Jam Session Mistrzów Cukiernictwa – otwarta impreza odbywająca się na rybnickim Rynku, podczas której zaproszeni topowi cukiernicy będą zdobić torty (event z udziałem publiczności).

15 czerwca, Rybnik – Przedszkolaki na start – warsztaty dla najmłodszych organizowane przy współpracy z Firmą Rodzinną Emilia Kristof (miejsce warsztatów rynek w Rybniku).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 607934216 lub mailowo: szymon.konkol@gmail.com

 

Pozdrawiam serdecznie

Szymon Konkol

 

Bieżące wydanie czasopisma

Majowy Mistrz Branży pod znakiem tortów, stylowego dekorowania i wegańskiego cukiernictwa. Jak Agnieszka Paczóska wprowadziła Planetę Tortów na artystyczną orbitę i co chce osiągnąć w biznesie? Czego szuka w czekoladzie belgijski mistrz Patrick Aubrion, współtwórca Ruby?

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji