...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

MAMZ z nowymi imprezami i warsztatami

Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego w maju i czerwcu szykuje moc atrakcji. Przez 2 miesiące MAMZ pojawi się w 3 miastach i zorganizuje 4 różne imprezy czy ciekawe warsztaty. Przykład? Dżemowanie cukierników na rybnickim Rynku czy polsko-czeski konkurs dla uczniów w Cieszynie!

Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego zaprasza na imprezy i szkolenia z zakresu cukiernictwa i piekarstwa organizowane w maju i czerwcu.

17 maja, Akademia Szkolnictwa w Inowrocławiu – Warsztaty "Dobry Zawód Nie Zawodzi" – promocja zawodu piekarza połączona z warsztatami z zakresu produkcji wyrobów piekarskich regionalnych.

22 maja, Cieszyn – I Międzynarodowy Konkurs Cukierniczy – w pracowni tamtejszej szkoły będziemy pod patronatem MAMZ odbędzie się konkurs dla uczniów szkół cukierniczych rejonu przygranicznego - Polska i Czechy. Temat konkursu: "Cukiernictwo w stylu angielskim".

15 czerwca, Rybnik – Jam Session Mistrzów Cukiernictwa – otwarta impreza odbywająca się na rybnickim Rynku, podczas której zaproszeni topowi cukiernicy będą zdobić torty (event z udziałem publiczności).

15 czerwca, Rybnik – Przedszkolaki na start – warsztaty dla najmłodszych organizowane przy współpracy z Firmą Rodzinną Emilia Kristof (miejsce warsztatów rynek w Rybniku).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 607934216 lub mailowo: szymon.konkol@gmail.com

 

Pozdrawiam serdecznie

Szymon Konkol

 

Bieżące wydanie czasopisma

Zapraszamy do jesiennego wydania MB, w którym dr Józef Sadkiewicz namawia do wspierania polskich, ekologicznych producentów, dostosowywania technologii produkcji pieczywa do surowca i powrotu do dawnego smaku chleba. Podejmujemy też ważny temat aluminium w piekarstwie oraz zachęcamy do zmiany myślenia o opakowaniach na chleb.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji