czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

MAMZ z nowymi imprezami i warsztatami 0

dodano ,Redakcja AK, materiał promocyjny

Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego w maju i czerwcu szykuje moc atrakcji. Przez 2 miesiące MAMZ pojawi się w 3 miastach i zorganizuje 4 różne imprezy czy ciekawe warsztaty. Przykład? Dżemowanie cukierników na rybnickim Rynku czy polsko-czeski konkurs dla uczniów w Cieszynie!

Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego zaprasza na imprezy i szkolenia z zakresu cukiernictwa i piekarstwa organizowane w maju i czerwcu.

17 maja, Akademia Szkolnictwa w Inowrocławiu – Warsztaty "Dobry Zawód Nie Zawodzi" – promocja zawodu piekarza połączona z warsztatami z zakresu produkcji wyrobów piekarskich regionalnych.

22 maja, Cieszyn – I Międzynarodowy Konkurs Cukierniczy – w pracowni tamtejszej szkoły będziemy pod patronatem MAMZ odbędzie się konkurs dla uczniów szkół cukierniczych rejonu przygranicznego - Polska i Czechy. Temat konkursu: "Cukiernictwo w stylu angielskim".

15 czerwca, Rybnik – Jam Session Mistrzów Cukiernictwa – otwarta impreza odbywająca się na rybnickim Rynku, podczas której zaproszeni topowi cukiernicy będą zdobić torty (event z udziałem publiczności).

15 czerwca, Rybnik – Przedszkolaki na start – warsztaty dla najmłodszych organizowane przy współpracy z Firmą Rodzinną Emilia Kristof (miejsce warsztatów rynek w Rybniku).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 607934216 lub mailowo: szymon.konkol@gmail.com

 

Pozdrawiam serdecznie

Szymon Konkol

 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe