...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja KG

Jeszcze tylko przez miesiąc ceny będą niższe! POLAGRA-TECH 2014

Tegoroczne Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a wystawcy zgłaszają się na bieżąco, korzystając z atrakcyjnej oferty cenowej, której termin ważności upływa 20 czerwca 2014 roku.

Międzynarodowe Targi Poznańskie już dziś, na Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych oraz Salon Technologii Spożywczych, realizowanych w ramach targów POLAGRA -TECH 2014 wynajęły niemal 10 tys. m2 powierzchni.

Ponad 170 firm z kraju i zagranicy skorzystało z oferty targowej i podpisało z MTP umowy.
Organizator od lat z powodzeniem realizuje dla branży największe targi technologii spożywczych                   w  centralnej i południowo-wschodniej Europie.
Jesienią 2014 Międzynarodowe Targi Poznańskie kolejny raz staną się areną najważniejszego spotkania sektora technologii dla piekarstwa, cukiernictwa i przemysłu spożywczego.  28 września, Dniem Piekarza   i Cukiernika rozpocznie się Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, a 29 września dołączy Salon Technologii Spożywczych i razem potrwają do 2 października.

W tym samym czasie oprócz  targów  POLAGRA-TECH odbędą się Międzynarodowe Targi Wyrobów
Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK, Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA GASTRO, Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL oraz targi SMAKI REGIONÓW.  

Kntakt:
Maria Kowalska
maria.kowalska@mtp.pl
tel. 61 869 23 51

Bieżące wydanie czasopisma

Czy można się doktoryzować z słodkości? Jak smakują czekoladki prosto z lodówki? W co warto zainwestować w piekarni i cukierni? Jakie zioła włączyć w swoją produkcję?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji