...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Margaryna Śniadaniowa Klasyczna z ZT Bielmar odkryta na nowo

Margaryna Śniadaniowa Klasyczna, marka Zakładów Tłuszczowych Bielmar Sp. z o.o., została nagrodzona godłem Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012. O przyznaniu nominacji marce zdecydowała Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, doceniając innowacyjność produktu, stały wzrost zainteresowania i dalsze perspektywy odbioru przez rynek.

Godło "Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2012” dla Margaryny Śniadaniowej Klasycznej to szczególne wyróżnienie przyznawane w oparciu o obserwacje rynku i zachowań konsumentów. - Od 19 lat łączymy tradycyjną recepturę oraz niezmienny, lubiany smak, z nowoczesną technologią produkcji i wygodnymi opakowaniami. Niewątpliwie to połączenie jest jedną z podwalin naszego sukcesu - mówi Aleksander Szałajko, specjalista ds. komunikacji w ZT Bielmar Spółka z o.o.

Otrzymując nagrodę Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2012, Margaryna Śniadaniowa Klasyczna weszła do grona produktów, których jakość, świeżość, smak oraz walory odżywcze są nienaganne, a innowacyjność w technologii produkcji pozwala stale pracować nad marką. Sama nagroda została stworzona z myślą o produktach nowych i innowacyjnych oraz takich, które w ciągu ostatniego roku zyskały na popularności.

***

Organizatorami Lauru Konsumenta 2012 są: Kowalski Pro-Media oraz redakcja „Rzecz o Biznesie”, dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”. Pierwsza edycja konkursu miała miejsce w 2004 r. Stworzony w ramach projektu ranking oparty jest na badaniu popularności produktów i usług na polskim rynku. W badaniach udział wzięło tysiące Polaków wskazujących na najwyżej cenione przez siebie marki.

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji