...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Masz pomysł na książkę - wydaj ją z Mistrzem Branży!

Chcesz podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i autorskimi recepturami? Wydaj swoją publikację z Mistrzem Branży. Zapewnimy fachową pomoc w każdym aspekcie!

Własna publikacja stała się dziś synonimem prestiżu i wizytówką marki. Prowadzisz szkolenia, masz bogate doświadczenie pracy, zbiór autorskich receptur i chcesz tym wszystkim podzielić się z czytelnikami? Wydaj swoją książkę! 

 

 

 

Nasze wydawnictwo zapewnia pomoc w realizacji projektu od strony redakcyjnej, graficznej i marketingowej. Zajmiemy się korektą i redakcją tekstu, oprawą graficzną, składem oraz drukiem. Jesteśmy otwarci na prace zbiorowe oraz indywidualne. 

Masz gotowy materiał? Prześlij go do nas! Skontaktujemy się z Tobą po zapoznaniu się z treścią. Chcesz skonsultować z nami swój pomysł? Również zachęcamy do kontaktu. 

Poszukujemy autorów specjalizujących się w branży: piekarskiej, cukierniczej, lodziarskiej, sugarcraftingu oraz czekoladzie.  Aktualnie nasza redakcja pracuje nad publikacją o czekoladzie. Chcesz dołączyć do grona specjalistów w tym temacie? Szukasz miejsca promocji swoich produktów i surowców Zapraszamy do udziału w projekcie!  

 

Kontakt z redakcją: redakcja@mistrzbranzy.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Ile trwa przygotowanie słodkiego stołu? Jak składać tort? Jakie ranty najlepiej się sprawdzą? Wreszcie - co naprawdę wchodzi w skład ceny tortu. A także kasztanowe bochenki, pachnące ciastka oraz piekarnia jako oaza spokoju. Zapraszamy!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji