...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

I Światowy Kongres Unii Piekarzy i Cukierników w Poznaniu

W Poznaniu 28 września – 2 października 2014 r., podczas Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH, odbędzie się Kongres Światowej Unii Piekarzy i Cukierników (UIBC). Będzie to pierwszy w historii Kongres połączonych organizacji – Światowej Unii Piekarzy z Międzynarodowym Związkiem Cukierników.

Organizacja Kongresu w trakcie targów dedykowanych branży piekarskiej i cukierniczej zapewni niespotykaną dotąd kompleksowość wydarzenia. Z jednej strony Kongres będzie znakomitą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń, a także dyskusji na temat przyszłości branży, z drugiej natomiast, wystawa pozwoli na zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i trendami panującymi na rynkach krajów członkowskich UIBC i propozycjami produktowymi wystawców targów Polagra-Tech. Z całą pewnością Światowy Kongres Piekarzy i Cukierników cieszyć się będzie ogromnym zainteresowaniem zarówno przez gości z kraju jak i zagranicy.


źródło: MTP

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym wydaniu – jak to na wigilijnym stole – przeplata się mnóstwo słodkości wraz z wytrawnymi akcentami. Zachwycamy się pięknymi opakowaniami, uczymy efektywnej sprzedaży i wsłuchujemy się w to, co kucharze mają do powiedzenia cukiernikom.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji