...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO 2019

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO to jedne z najważniejszych targów branżowych, dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu w Polsce.

To impreza o charakterze B2B, której celem jest promocja polskiego sektora żywnościowego, umożliwiająca nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w ramach krajowego rynku jak również eksportu polskich produktów. To także prezentacja nowości i trendów na rynku spożywczym oraz, w ramach konferencji towarzyszących, okazja do dyskusji o przyszłości
branży.

 

W poprzedniej edycji Targów, która odbyła się w maju 2018, udział wzięło blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy, w tym z Austrii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Korei Południowej, Litwy, Portugalii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Wietnamu i Włoch. Targi odwiedziło 7 tysięcy branżowych odbiorców – przedstawicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, dystrybutorów i importerów.

Wystawcy mieli możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z kraju i z zagranicy w obrębie dwóch sekcji indywidulanych rozmów. Pierwsza z sesji odbyła się z krajowymi sieciami handlowymi i HoReCa w ramach Krajowej Strefy Spotkań B2B, której partnerem była Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji oraz Carrefour, druga zaś z importerami i zagranicznymi dystrybutorami żywności w ramach programu Hosted Buyers. W sumie, w ciągu trzech dni targów, odbyło się 600 indywidualnych spotkań pomiędzy polskimi i zagranicznymi producentami żywności a importerami z 15 krajów oraz z kupcami reprezentującymi 10 sieci handlowych i rynek HoReCa.

 

Podczas WARSAW FOOD EXPO 2019 swoją ofertę zaprezentują krajowi i zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy żywności z branży przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, świeżych i przetworzonych owoców i warzyw, produktów zbożowych, wyrobów cukierniczych i piekarskich, żywności typu convenience, żywności funkcjonalnej, napojów i alkoholi. Uzupełnieniem wystawy produktów spożywczych będzie prezentacja maszyn i technologii stosowanych w sektorze spożywczym.

W trakcie tegorocznej edycji Targów, która odbędzie się w terminie 12 – 14 września, planujemy zintensyfikowanie działań na rzecz rozwoju międzynarodowego charakteru imprezy, z naciskiem na zaproszenie, w ramach programu Hosted Buyers, znacznie większej niż dotąd liczby kupców z całego świata oraz stworzenie jeszcze bardziej dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów handlowych.

Bieżące wydanie czasopisma

Wakacyjny Mistrz Branży - uczciwy chleb, zioła i czekolada w lodach, kwiaty w ciastkach i wiele innych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji