...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

WorldFood Warsaw 2014: Święto dla branży gastronomicznej

Jeśli jesteś menadżerem hotelu, szefem kuchni lub zarządzasz restauracją, czy inną placówką gastronomiczną, nie powinno cię zabraknąć na pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw 2014.

Już 9 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI rozpoczyna się impreza, na której będzie można poznać ciekawe produkty z kuchni całego świata, wzbogacić swoją wiedzę na temat nowych trendów w gastronomii oraz wziąć udział w pokazach kulinarnych.

Targi, to święto dla całej branży spożywczej i gastronomicznej. WorldFood Warsaw rozpoczną się 9 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie nową platformą biznesową, która jak mają nadzieję organizatorzy, na stałe wpisze się w kalendarz ważnych wydarzeń dla branży gastronomicznej w stolicy. Takiego wydarzenia nie powinni przegapić menadżerowie i kadra zarządzająca branży HoRaCa, bo targi będą miały charakter business-to-business.

Zarejestruj się: http://worldfood.pl/zwiedzajacy/rejestracja-on-line/


Już teraz wiadomo, co czeka nas w Warszawskim Centrum EXPO XXI. To wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności  i trendom w branży spożywczej i gastronomicznej. Swój udział zapowiedziało około 100 firm z całego świata. Na imprezie będą gościć przedstawiciele ponad 20 krajów. Prócz najważniejszych państw Unii Europejskiej swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele: Rosji, Tajlandii, Chin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Malezji.Zagraniczni wystawcy będą reprezentowali m.in. eksporterów ryżu, makaronów, napojów, ryb, konserw rybnych i mięsnych oraz gotowych dań. Przedstawiciele firm z krajów śródziemnomorskich zaprezentują najlepsze specjały tamtejszych kuchni, czyli ryby i owoce morza, oliwę z oliwek, suszone figi, owoce, warzywa, a także szeroką gamę różnych win. Całości przeglądu nowoczesnej branży spożywczej dopełnią też producenci ekologicznej żywności i napojów. Będą np. firmy, które zajmują się dystrybucją słodyczy bez cukru. Na imprezie nie zabraknie też pokazów kulinarnych, a przedstawiciele branży HoRaCa będą mogli poznać najnowsze trendy w światowej gastronomii.

- Na targach WorldFood Warsaw 2014 będzie można zobaczyć produkty i firmy, których jeszcze nie ma na polskim rynku – mówi Agnieszka Szpaderska, manager targów WorldFood Warsaw 2014. – Na naszej imprezie szefowie kuchni, czy menadżerowie restauracji będą mogli znaleźć ciekawe produkty, które pozwolą wzbogacić menu i dostosować je dla coraz bardziej wymagających konsumentów, a tym samym poprawić wizerunek i obroty swoich placówek.

 

WorldFood Warsaw 2014 będą miały bogaty program merytoryczny. Podczas imprezy nie zabraknie konferencji nt. tendencji rynkowych i kierunków rozwoju branży, jak również pokazów kulinarnych i degustacji.

Zobacz program: http://worldfood.pl/program/


Kto odwiedzi targi World Food Warsaw 2014? Impreza będzie platformą biznesową skierowaną do profesjonalistów z branży. Wszyscy odwiedzający targi to specjaliści o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych, szukający produktów najwyższej jakości, innowacji i alternatywnych rozwiązań dla ich własnych firm.  

ITE Group i Lentewenc zapraszają na imprezę: importerów i eksporterów żywności oraz napojów, przedstawicieli sieci sklepów detalicznych, właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych, kierownictwo punktów HoReCa, właścicieli piekarni i cukierni, stowarzyszenia oraz władze lokalne i państwowe.

Najważniejsze, to B2B
ITE Group ma 28 biur w 15 krajach i zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy każdego roku przygotowują około 250 imprez targowych. Najmłodsze dziecko targowego giganta to firma Lentewenc, która jest polską spółką-córką ITE Group. Lentewenc organizuje targi w najnowocześniejszym centrum wystawienniczym stolicy – EXPO XXI.

Bieżące wydanie czasopisma

Pączkowe trendy, karnawał po francusku, włoskie chleby, przegląd firm szkoleniowych!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji