...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Mistrz Branży na Expo Sweet 2018. BONUS: wejściówki dla naszych Czytelników!

Największe targi branży cukierniczo-piekarskiej i lodziarskiej już 25 lutego. To doskonała okazja, by spotkać się z naszą redakcją. Przeczytajcie, co dla Was przygotowaliśmy, gdzie dokładnie nas znajdziecie i jak otrzymać wejściówkę dla Gościa Specjalnego Mistrza Branży.

Expo Sweet to największe wydarzenie branżowe, które prócz nowości na stoiskach wystawców oferuje liczne prelekcje, pokazy i konkursy. To również okazja, by spotkać się na ciekawej rozmowie, wymienić swoje obserwacje o zmieniającym się rynku oraz omówić trendy. Nasza redakcja również będzie obecna na miejscu.

Czekamy na Was na naszym stoisku prasowym w holu głównym, przy wejściu do hali B.

   
 

Jak otrzymać bezpłatne zaproszenie na Expo Sweet?
Wyślij do nas mail zatytułowany "Expo Sweet 2018" na adres: redakcja@mistrzbranzy.pl

W odpowiedzi przyślemy zaproszenie na targi :)

 

 

Zapraszamy wszystkich Czytelników, a także osoby chętne do współpracy z nami i każdego, kto chce w naszym gronie porozmawiać. Będziecie mieli okazję spotkać się również z  redaktor naczelną Mistrza Branży, Anną Kanią oraz Kingą Jakimowicz z Mistrza Dekoracji.

 


Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na prenumeratę naszego magazynu mamy specjalną ofertę - do każdej zamówionej podczas targów prenumeraty dodajemy książkę. Wśród tytułów znajdziecie: "Japońskie słodycze" Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek, "Chleb" Tomasza Dekera, "Cukrowe kwiaty dla początkujących" Paddi Clark, "Opracowywanie etykiet" Wioletty Bogusz-Kaliś.

 

 

Expo Sweet

Hala Expo XXI, Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
25-18 luty 2018

Więcej informacji >>> Expo Sweet

 

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym MB: piękne rzeźby z cukru i jeszcze piękniejsze dekoratorki, czyli Polskie Złotka z Luksemburga! 10 lat polskich startów w mistrzostwach świata (2008-2018). Living coral i hot trendy w cukiernictwie 2019. Rzemiosło piekarskie w obliczu wyzwań konsumentów, rynku i rosnącej globalizacji.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji