dodano , Redakcja AU

Mistrz Branży na Expo Sweet 2018. BONUS: wejściówki dla naszych Czytelników!

Największe targi branży cukierniczo-piekarskiej i lodziarskiej już 25 lutego. To doskonała okazja, by spotkać się z naszą redakcją. Przeczytajcie, co dla Was przygotowaliśmy, gdzie dokładnie nas znajdziecie i jak otrzymać wejściówkę dla Gościa Specjalnego Mistrza Branży.

Expo Sweet to największe wydarzenie branżowe, które prócz nowości na stoiskach wystawców oferuje liczne prelekcje, pokazy i konkursy. To również okazja, by spotkać się na ciekawej rozmowie, wymienić swoje obserwacje o zmieniającym się rynku oraz omówić trendy. Nasza redakcja również będzie obecna na miejscu.

Czekamy na Was na naszym stoisku prasowym w holu głównym, przy wejściu do hali B.

   
 

Jak otrzymać bezpłatne zaproszenie na Expo Sweet?
Wyślij do nas mail zatytułowany "Expo Sweet 2018" na adres: redakcja@mistrzbranzy.pl

W odpowiedzi przyślemy zaproszenie na targi :)

 

 

Zapraszamy wszystkich Czytelników, a także osoby chętne do współpracy z nami i każdego, kto chce w naszym gronie porozmawiać. Będziecie mieli okazję spotkać się również z  redaktor naczelną Mistrza Branży, Anną Kanią oraz Kingą Jakimowicz z Mistrza Dekoracji.

 


Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na prenumeratę naszego magazynu mamy specjalną ofertę - do każdej zamówionej podczas targów prenumeraty dodajemy książkę. Wśród tytułów znajdziecie: "Japońskie słodycze" Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek, "Chleb" Tomasza Dekera, "Cukrowe kwiaty dla początkujących" Paddi Clark, "Opracowywanie etykiet" Wioletty Bogusz-Kaliś.

 

 

Expo Sweet

Hala Expo XXI, Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
25-18 luty 2018

Więcej informacji >>> Expo Sweet

 

Bieżące wydanie czasopisma

Majowy Mistrz Branży pod znakiem tortów, stylowego dekorowania i wegańskiego cukiernictwa. Jak Agnieszka Paczóska wprowadziła Planetę Tortów na artystyczną orbitę i co chce osiągnąć w biznesie? Czego szuka w czekoladzie belgijski mistrz Patrick Aubrion, współtwórca Ruby?

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji