...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

„Mistrz Branży” w prenumeracie – to się opłaca!

Zrób sobie prezent na 2015 r. i zamów prenumeratę „Mistrza Branży” – jedno z najdynamiczniej rozwijających się czasopismo w branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej! Za jedyne 149 zł (brutto) zyskujesz nie tylko wartościowe pismo, ale też pakiet korzyści.

Lubisz spotkania z ciekawymi ludźmi branży? Szukasz inspirujących pomysłów na biznes i produkcję? Chcesz wiedzieć, co dzieje się w branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, jakie powstają nowe inicjatywy? Interesuje Cię, czym żywi się świat i jak jeszcze można pozytywnie zaskoczyć konsumentów? Jeżeli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, to znaczy, że „Mistrz Branży” jest właśnie dla Ciebie!  

Przypominamy, że już można składać zamówienia na prenumeratę „Mistrza Branży” na kolejny rok.

W cenie 149 zł gwarantujemy 10 wydań drukowanego czasopisma. Wraz z prenumeratą nasi stali Czytelnicy otrzymują zniżki na szkolenia organizowane przez naszą redakcję (np. w zakresie znakowania) oraz bezpłatne zaproszenia na atrakcje Strefy Mistrza Branż podczas targów: Polagra-Tech, SweetTARGi oraz BAKEPOL.


Dodatkowym bonusem są zniżki na zakup publikacji dystrybuowanych przez naszą redakcję:

Poradnik „Opracowywanie etykiet zgodnie z aktualnymi wymaganiami przepisów prawnych” w wyjątkowo niskiej cenie: 29 zł, w tym 5% VAT + koszt wysyłki. Szczegóły.

Książkę „Odroczony Rozrost. Technologia w piekarni” tylko u nas w promocyjnej cenie: 64 zł, w tym 5% VAT + koszt wysyłki. Szczegóły TUTAJ

Zapraszamy również do korzystania z wielu funkcjonalności portalu www.MistrzBranzy.pl – z bezpłatnym kontem dla piekarzy, cukierników i lodziarzy.


GDZIE ZAMÓWIĆ PRENUMERATĘ?

e-mail: prenumerata@mistrzbranzy.pl
tel: 881 610 660

Dane do przelewu:
25 1050 1214 1000 0022 0065 5245
Wydawnictwo Grupa 69
ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice


Dane do faktury oraz wysyłki prosimy podawać e-mailowo bądź telefonicznie.

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji