...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Mistrz Dekoracji prestiżowo!

Największe polskie nazwiska wśród dekoratorek, nowe talenty, gorące trendy w sezonie 2020 i większy format dla jeszcze większego prestiżu – w lutym na rynku ukaże się wydanie specjalne „Mistrza Dekoracji.

Na czele projektu stoi Kinga Jakimowicz, pomysłodawczyni i redaktor naczelna jedynego polskiego tytułu dla dekoratorów.

Kinga Jakimowicz przyznaje, że niemal codziennie otrzymywała pytania o nowe wydania „Mistrza Dekoracji”.  – Docierały do mnie sygnały, że po przerwie w wydawaniu naszego czasopisma powstała luka trudna do zapełnienia jedynie treściami z internetu, które nie zawsze są rzetelne i wyczerpujące. Dlatego kiedy wydawca tytułu – Grupa 69 – zaproponował przygotowanie prestiżowej edycji, nie zastanawiałam się długo – wspomina Jakimowicz, która zainicjowała tytuł w 2016 r.

Wieść o wyjątkowym wydaniu „MD” szybko rozeszła się w branży i spotkała z pozytywnym odbiorem. – Jak bardzo oczekiwane jest to wydarzenie, niech świadczy fakt, że zaproszenie do współ pracy przyjęło 15 znanych i cenionych w branży dekoratorek, znanych szkoleniowców, którzy na naszych łamach zaprezentują autorskie tutoriale – mówi Jakimowicz, która działa w branży od 7 lat, a obecnie rozwija sklep internetowy torcik.net.

Jak przyznaje, dzisiaj branża dekoratorska w Polsce ma nowe potrzeby, na które warto odpowiedzieć. – Świat słodkiej dekora cji zdążył mocno się rozwinąć, podobnie jak osoby zajmujące się tą branżą, które założyły firmy, kawiarnie i cukiernie oraz manu faktury słodyczy. Dziś te pracownie poszukują profesjonalnych produktów do wyrobu słodkości, a także profesjonalnych sprzę tów do wyposażenia tych pracowni i lokali. A my zapewnimy im tę wiedzę – mocno podkreśla.

Nowa, prestiżowa i wyjątkowa formuła „Mistrza Dekoracji” pojawi się akurat na początku sezonu, tuż po targach SIGEP, a jego premierę zaplanowano na targi cukierniczo-lodziarskie i dekoratorskie Expo Sweet w Warszawie.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Pączkowe trendy, karnawał po francusku, włoskie chleby, przegląd firm szkoleniowych!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji