dodano , Redakcja PS

Mistrza Dekoracji tworzymy dla Was

17 czerwca 2016 r. nasze marzenia i wielu osób w Polsce stały się realne. Z druku wyszedł pierwszy numer „Mistrza Dekoracji”. Od tego czasu, co kwartał w naszej redakcji powstaje 100 stron czasopisma w 100% poświęconego sztuce dekoracji cukierniczej. To przyjemność tworzyć go dla Was, profesjonalistów i pasjonatów.

Do tej pory ukazało się 5 wydań Mistrza Dekoracji, ale już zaprezentowaliśmy 25 dekoratorów, a zamierzamy pokazać ich jeszcze więcej. Wszak ten świat to przestrzeń dla indywidualistów, artystów oraz kreatorów coraz to ciekawszych stylów i technik dekoracji. Sercem naszego czasopisma są tutoriale przygotowywane przez profesjonalistów i pasjonatów sztuki dekorowania. Ale dbamy również o smak! Stąd co kwartał podsuwamy sprawdzone receptury na desery i torty. Już pracujmy nad nowym wydaniem Mistrza Dekoracji, który zagości podczas październikowego Cake Festival Poland w Katowicach!

Nie znasz jeszcze Mistrza Dekoracji? Chciałbyś uzupełnić swoje archiwum? Zapraszamy do kontaktu z nami :)

Koszt prenumeraty Mistrza Dekoracji (4 wydania) na terenie Polski
80 zł wysyłka listem zwykłym
92 zł wysyłka listem poleconym

Zamów:
Wpłata na konto z dopiskiem: prenumerata Mistrza Dekoracji od numeru 1/2017
Alior Bank 86 2490 0005 0000 4600 7333 2139
SWIFT: ALBPPLPW
Dane do faktury oraz wysyłki prześlij mailem, na FB lub przekaż telefonicznie
prenumerata@MistrzDekoracji.pl
tel. 881 610 660

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji