...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Mistrzowska Strefa Pizzy

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz poszerzyć działalność swojej firmy? Odwiedź naszą STREFĘ PIZZY podczas targów Polagra-Tech, 7-11 października. Obecność obowiązkowa!

Redakcja "Mistrza Branży" wspólnie z Partnerami biznesowymi zaprasza na specjalną przestrzeń warsztatowo-szkoleniową STREFA PIZZY, która będzie działała przez wszystkie dni targów Polagra-Tech. Wypieki i degustacje, urozmaicona tematyka prelekcji, rewelacyjne rozwiązania technologiczne, ciekawi prelegenci, niezawodni technolodzy - to wszystko złoży się na Strefę Pizzy, w którą zaangażowali się nasi Partnerzy biznesowi:

Credin, Eco Trade, Etol, Pfahnl, Winkler Wachtel Polska, Magorex, Guz Technika Piekarnicza, Fritsch, CSB-System Polska, Coolant, Sound108, Now-Act Consulting, Voigt, Piekarnia-Cukiernia Buła

Tylko u nas będzie można zainspirować się nowymi pomysłami na wypiek, poznać rozwiązania technologiczne dla małych i średnich firm i podszkolić się z innych ważnych tematów. A wszystko to w miłej muzycznej atmosferze i ze smakowitą pizzą czy innymi przysmakami.

STREFA PIZZY - pawilon nr 9, stoisko 2, godz. 10-17.00

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.

Partnerzy Mistrza Branży

   
 
       
       
       
     

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji