dodano , Redakcja AU

Moc atrakcji - wystawcy CFP 2017

Tegoroczni wystawcy postanowili jeszcze bardziej rozpieścić uczestników Cake Festival Poland. Będzie jeszcze więcej branżowych stoisk, nagród specjalnych oraz pokazów i promocji.

W październiku Międzynarodowe Centrum Kongresowe po raz drugi zamieni się w galerię słodkiej sztuki. To właśnie tu można pokazać światu swój talent, ale też zadbać o swoją pasję. Prócz tortów odwiedzający znajdą wszelkie surowce i akcesoria potrzebne do ich wykonania. Wiodące firmy z Polski i zagranicy zaprezentują nowinki, które pomogą zrealizować każdy fantazyjny pomysł na tort - od barwników, mas, pisaków, poprzez foremki, stelaże, na toppersach i fartuszkach kończąc.
Będzie można również usiąść i odpocząć przy dobrej kawie z Bike Cafe, mistrzowskich lodach z Lodziarni pod Orzechem oraz domowych wypiekach z Cremino Bakery! Tuż obok głównej sceny.


Zobaczcie, co przygotowali Wystawcy specjalnie dla Was! >>> PDF z szczegółowymi informacjami znajdziesz poniżej.

Bieżące wydanie czasopisma

Majowy Mistrz Branży pod znakiem tortów, stylowego dekorowania i wegańskiego cukiernictwa. Jak Agnieszka Paczóska wprowadziła Planetę Tortów na artystyczną orbitę i co chce osiągnąć w biznesie? Czego szuka w czekoladzie belgijski mistrz Patrick Aubrion, współtwórca Ruby?

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji