...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Muzeum Lodów powstaje w Singapurze

Nowojorskie Muzeum Lodów (Museum of Ice Cream) w tym roku otworzy swoją nową lokalizację w Singapurze. Obiecuje zwiedzającym międzynarodowe atrakcje i bajkowy świat pełen multisensorycznych instalacji. Otwarcie planowane jest w Dempsey na sierpień.

Będzie to pierwsza poza Stanami Zjednoczonymi lokalizacja muzeum znanego (zwłaszcza wśród użytkowników Instagrama) z tęczowego basenu z posypką. Otwarcie zostało zapowiedziane w mediach społecznościowych kilka dni temu i oficjalnie potwierdzone 7. kwietnia przez STB (Radę Turystyki Singapuru).

 


Amerykańskie Muzeum Lodów to miejsce mające pobudzać wyobraźnię i kreatywność. Kolor różowy jest zdecydowanie wiodącą barwą marki. Najpierw goście wybierają swoje „lody”, czerpiąc inspirację ze ściany celebrytów, w tym: „Anderson Scooper”, „Kanye Zest”, „Justin Timbershake” i „Oprah Winfreeze”. Następnie rozpoczyna się wycieczka po poszczególnych pokojach - w sumie znajduje się tam13 instaliacji. Oprócz zwiedzania słodkich scenerii i udziału w rozmaitych aktywnościach muzeum organizuje wydarzenia czy warsztaty, np. z produkcji lodów czy kreowania połączeń smakowych. Sprzedaje także lody pod własną marką (obecnie w siedmiu smakach), które można kupić wysyłkowo w całych Stanach Zjednoczonych. 

 


Manish Vora, współzałożyciel Muzeum Lodów uważa, że ​​mrożone produkty mleczne są tym, co łączy ludzi w pozytywny sposób. 

Oprócz lokalizacji w Nowym Jorku Museum of Ice Cream otworzyło stałą lokalizację również w San Francisco i miało pop-upy w Los Angeles, Miami i dwa pop-upy w Nowym Jorku. 

 


Więcej info >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji